יום חמישי ז' בכסלו תשפ"ג 01/12/2022
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

גבר נתפס עם רימון בכניסה לביהמ"ש

בכליו של גבר שניסה להיכנס לבית משפט השלום בירושלים נמצא רימון הלם, האיש נעצר לחקירה. לטענת האיש, בנו מצא את הרימון לפני יומיים

אהרן שיין, כ"ג בניסן תש"ע - 07/04/2010 11:44
הלם בבית משפט השלום בירושלים – בבדיקה שנעשתה בכליו של גבר שהגיע הבוקר לבית משפט השלום בירושלים נמצא רימון הלם. מאבטחי בית המשפט מצאו את הרימון במהלך בדיקה שגרתית שערכו לאיש בכניסתו לבית המשפט.

מאבטחי בית המשפט הזעיקו את המשטרה שמיהרה לעצור את האיש. בחקירתו טען האיש כי בנו מצא את הרימון לפני יומיים ובטעות שכח להחזירו. האיש נעצר לחקירה.

מציאת רימון ההלם הבוקר מהווה חוליה נוספת בשרשרת של אירועי אלימות סביב מערכת בתי המשפט. רק ביום ראשון השבוע נופצה על ידי אלמונים שמשת מכוניתה של שופטת בית המשפט לתעבורה בנצרת, הגב' אילונה לינדנשטראוס-אריאלי, בביתה בקריית טבעון. הגב' לינדנשטראוס-אריאלי היא בתו של מבקר המדינה, מיכה לינדנשטראוס.

בחודשים האחרונים אירעו מספר מקרי אלימות כלפי שופטים, לפני כחודשיים הוצתה בעכו מכוניתו של שופט בית המשפט המחוזי בחיפה, משה גלעד. בעקבות האירוע תוגברה האבטחה סביב גלעד.

זמן קצר קודם לכן, פגעה נעל בפניה של נשיאת בית המשפט העליון הגב' דורית בייניש, לאחר שאדם השליך את נעלו בפניה במהלך דיון בבית המשפט. בייניש נחבלה קלות ומשקפיה נשברו.