יום רביעי י"ז בשבט תשפ"ב 19/01/2022
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

דיווחים לא מאומתים על מגיפה חדשה במצרים

תושבי מצרים בפאניקה: מאות אלפים נהרגו כתוצאה ממגיפה מסתורית שפקדה את המדינה. מערך החירום נמצא בקריסה ומבקש מן התושבים להמתין עד לשעות הבוקר ולא להפנות מתים לבדיקת רופאים. גורם בארמון המלוכה סיפר כי המלך מקפץ על כיסאו

מערכת 'טוג' ט"ז בניסן תש"ע - 31/03/2010 13:45
פאניקה במצרים: בשעות האחרונות זורמים דיווחים על קריסת מערך החירום במצרים. בתי החולים המצריים, שלא עמדו בעומס המכות האחרונות, נסגרו עתה באופן סופי ומבקשים: "אל תביאו אלינו מתים!". 'מחלקת המתים' המלכותית, מצויה בדריכות מרבית, עקב חשש למותו של פרעה.

ללא כל סימנים מוקדמים, פציעה או הסבר הגיוני, החלו למות בזה אחר זה ראשי משפחות, ילדים ורבבות מתושבי מצרים. סמוך לחצות, החלו להישמע זעקות שבר מן הבית הראשון בעיר הבירה המצרית. "בני הגדול מת" יבבה פאטימה, עוזרת מזכיר הממשלה המצרי. מיד לאחר מכן החלו לצאת אלפי ילדים בוכיים מבתי העיר וסיפרו כי אביהם ואחיהם הגדול מתו.

נכון לשעה זו, בכל בית מצרי נמצא לכל הפחות מת אחד מבני המשפחה. במקומות רבים מדובר אפילו בשניים או בשלושה הרוגים. אם היה מי שחשב שהמוות בפיהם של חיות או על ידי ברד ואש הנוחתת מן השמיים, הינו המוות המוזר ביותר, הרי שהפעם מדובר במגיפה מסתורית.

חוקר מקרי המוות של מצרים יצא אל בתי ההרוגים וניסה לברר את פשרה של המגיפה. מחקירה ראשונית עולה כי אין סיבה הנראית לעין למעט העובדה המוזרה ביותר כי כל ההרוגים הינם בכורים (!). לאחר שיתקבלו ממצאים נוספים, מבטיח החוקר להתייחס לנושא ולהוציא הודעה מסודרת לתקשורת. לעת עתה הוא נקרא אל הארמון בבהילות וסירב להתראיין.

על פי הדלפות היוצאות מארמונו של פרעה, מקפץ המלך על כסאו בלחץ וצועק על כל מקורביו. "פרעה בכור", מסביר אחד המשרתים בלחש, על מנת שלא ייתפס מדבר על מותו הקרוב של המלך. "זה עניין של שעות עד שגם הוא ימות". לטענתם, מדובר בקנוניה הקשורה לעם היהודי.