יום שישי ב' בניסן תשפ"ג 24/03/2023
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

נפתח מלון חוף עכו החדש

במעמד רב העיר, הרב יוסף ישר, ראש העיר ואורחים נוספים, נערך היום טקס פתיחת מלון חוף עכו החדש. הפתיחה מסמלת ללא ספק את התפתחותה של העיר

ראובן שטיין, ט' בניסן תש"ע - 24/03/2010 19:39
במעמד ראש העיר עכו, שמעון לנקרי, נערך היום (ד') טקס פתיחת מלון חוף עכו החדש, הממוקם על חוף הים, בכניסה הדרומית לעיר. המלון, שהוקם על ידי איש העסקים הצרפתי גיל גרסיה, שימש בעבר מלונית. לאחר ששופץ בהיקף כספי רב ובנייתו הושלמה כמעט מחדש, הוא נפתח רשמית.

בטקס השתתפו בין השאר בעלי המלון ונציגיו בארץ, רב העיר יוסף ישר, מנכ"ל העירייה אוהד שגב ואורחים נוספים. המלון יחל בקליטת אורחים כבר בחול המועד פסח הבעל"ט.

המלון החדש הוא בן שתי קומות ובו בריכת שחייה ו-81 חדרי אירוח, ביניהן 6 סוויטות מרווחות ומפוארות. כמו כן, מציע המלון לאורחיו טרקלין עסקים, לובי מפואר, מועדון לילדים ובית כנסת.

ראש העיר אמר בטקס, כי הוא שמח לפתוח בעיר מלון חדש שיארח תיירות פנים ותיירות חוץ. מנכ"לית המלון, אורנית אביר, אמרה כי אין ספק שפתיחת המלון החדש בעיר, מסמלת את התפתחותה והתקדמותה של העיר עכו בשנים האחרונות.

רק לפני ימים ספורים דיווחנו על טקס הנחת אבן הפינה לקניון רחב מימדים, בבעלות איש העסקים דוד עזיראלי. אכן, העיר התיירותית מתפתחת ומקבלת לאחרונה שדרוג משמעותי.