שבת כ"ב באדר א תשפ"ד 02/03/2024
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

השיחות מסלולארי מספרי חיוג חינם יהיו על חשבון המקבל, החל משבוע הבא

החל מיום ראשון הקרוב, שיחה מטלפון סלולארי למספרי חיוג חינם, תזקף אך ורק לחובתו של בעל העסק מקבל השיחה. עד היום חוייב המתקשר לשלם סך 22 אגו' לדקה

יהודה שפיגל, ט' בניסן תש"ע - 24/03/2010 19:17
בעקבות תקנות "שיחות חינם למתקשר" שנחתמו על ידי משרד התקשורת, יחוייבו העסקים המפעילים מספרי חיוג חינם כדוגמת 1-800 לספק את השירות בחינם, גם למתקשרים מטלפון סלולארי.

עם כניסת התקנה החדשה לתוקף, כל מתקשר מרשת נייחת או סלולארית לשירות "שיחת חינם למתקשר" (מספרי טלפון עם קידומת 1-800/01) לא יחויב בתשלום.

נכון להיום, שירות "שיחת חינם למתקשר", הינו שירות הניתן ללא תשלום למתקשר מטלפון נייח בלבד, והשירות מסופק לעסקים רק על ידי מפעילים נייחים.

עד כה, סיפקו את השירות חברת "בזק" ומפעילים פנים-ארציים נייחים, וכעת, במגמה להגביר את התחרות בתחום, מאפשר משרד התקשורת לכלל המפעילים הנייחים והסלולאריים לספק את השירות.

כיום, המתקשר מרשת סלולארית משלם עבור השירות סכום של עד 22 אגורות (לא כולל מע"מ) לדקת שיחה. מאחר ובמקור הושק שירות 1-800 כשירות שיחת חינם ברשת נייחת, צרכנים רבים סבורים בטעות כי שירות 1-800 הנו שירות חינם למתקשר, בין אם ביצע את השיחה מרשת נייחת בין אם מרשת סלולארית.