שבת י"ד בסיון תש"פ 06/06/2020
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

אותיות קטנות? עובדים עליך!

לכבוד יום הצרכן הבינלאומי, נערכה ישיבה מיוחדת בכנסת, שהתייחסה בעיקר לנושא ה'אותיות הקטנות' בכל חוזה. כנסו כדי לראות את 3 המקומות הראשונים

ראובן שטיין, כ"ט באדר תש"ע - 15/03/2010 14:48
במסגרת ישיבה מיוחדת של הוועדה לפניות הציבור של הכנסת, בחסות יו"ר הועדה ח"כ ר' אורי מקלב, בנושא 'התנהגות צרכנית נבונה בקרב הציבור', הוכרזו הזוכים בתחרות הכרזות הארצית בין בתי הספר (כיתות ט-י) בנושא צרכנות נבונה.

היום (ב') מציינים בעולם את יום הצרכן הבינלאומי, המשמש להעלאת המודעות לזכויותיו הבסיסיות של הצרכן ולשמירתן.

לרגל יום הצרכן הבינלאומי, הכריזה המועצה הישראלית לצרכנות, בשיתוף משרדי החינוך והתמ"ת על תחרות כרזות ארצית בין בתי הספר (כיתות ט-י) בנושא צרכנות נבונה.

התלמידים התבקשו לבחור כלל צרכני ולהביע אותו בציור. מתוך עשרות הכרזות שהגיעו בחרה ועדת השיפוט ב-12 כרזות שעלו לגמר ומתוכן נבחרו 3 בתי הספר הזוכים, שיזכו במענקים כספיים.

מנכ"ל המועצה הישראלית לצרכנות, עו"ד אהוד פלג אמר כי הוא מברך את הזוכים במקומות הראשונים, ושמח כי בזכות תכנית חינוכית זו, תלמידים רבים בבתי ספר ברחבי הארץ למדו על צרכנות נבונה ובעתיד יהיו צרכנים חכמים וזהירים יותר.

מקום ראשון [צלם]

מקום שני [צלם]

מקום שלישי [צלם]