שבת ט' בכסלו תשפ"ג 03/12/2022
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

נועם שליט: החמאס ממשיך להיות ציני כלפי עמו

ברגותי הצהיר כי עסקת שליט לא תצא לפועל בשל רתיעתו של נתניהו. שליט בתגובה: ""צר לנו שאסיר חמאס זכאי להגיע לבית משפט, לבקש צדק ואף לשוחח עם התקשורת"

ראובן שטיין, כ"א באדר תש"ע - 07/03/2010 21:00
משפחת שליט הגיבה היום (א') לדבריו של עבדאללה ברגותי, לפיהם ראש הממשלה מעכב את ביצוע עסקת השבויים. "החמאס ומנהיגיו ממשיכים לנהוג בציניות כלפי העם שלהם, בלי לתת תשובה להצעה הישראלית שלושה חודשים מאז שנמסרה בידי המתווך הגרמני", נאמר בהודעת המשפחה.

ההודעה נמסרה מיד אחרי הדברים הנוקבים של ברגותי, "צר לנו שאסיר חמאס זכאי להגיע לבית משפט, לבקש צדק ואף לשוחח עם התקשורת, בשעה שגלעד אינו זכאי לראות קרן שמש, שלא לדבר על קשר עם העולם החיצון", כתבו בני משפחתו של החייל החטוף גלעד שליט.

כזכור, אמר הבוקר ברגותי, כי "עסקת שליט לא תצא לפועל כי נתניהו לא רוצה עסקה. אני אומר למשפחתו שהמצב שלו טוב, יש לו אוכל, יש לו חדר, אנחנו לא מתנהגים לאסיר שלנו בצורה לא טובה". עיתונאי שנכח במקום שאלו האם גם גלעד מקבל את הפריבילגיה של להופיע לפני בית משפט ולדבר עם עיתונאים. ברגותי ענה: "כשיהיה לנו מדינה, ניתן לו להופיע בפני בית משפט, קודם שתהיה לנו מדינה".