יום רביעי כ' באב תשפ"ב 17/08/2022
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

בהכנה לחיסול הבא: גם אבו דאבי מצטיידת במצלמות

בעקבות התיעוד המצולם של החיסול בדובאי: אבו דאבי, הנסיכות השכנה לדובאי, הודיעה על פרויקט ענק של הצבת מצלמות בכל רחבי המדינה. לתשומת לב המחסלים: יש להגיע בתחפושת הולמת

יהודה שפיגל, י"ז באדר תש"ע - 03/03/2010 12:58

לאחר הכבוד והתהילה שקצרה פעילותן המוצלחת של מצלמות האבטחה בדובאי, אשר תיעדו לפרטי פרטים את חיסולו של בכיר החמאס ששה במקום, מחמוד אל מבחוח, מבקשת גם שכנתה של דובאי, הנסיכות אבו דאבי, להצטייד אף היא במצלמות.

על פי דיווח אמצעי התקשורת בנסיכות הנפט,
אבו דאבי, בירת איחוד האמירויות, חתמה על חוזה להצבת מצלמות אבטחה בתחומה, בהיקף של 9 מליון דולר.

הפרוייקט ירשת את הנסיכות במצלמות טלוויזיה במעגל סגור שיחוברו אל מרכז, אשר יהיה אחראי על אבטחתם של מתקנים רגישים. את הפרויקט תבצע חברת ICX טכנולוגיות, והוא יכלול שיפוץ מערך האבטחה הקיים, בתוספת של מאות אחוזים לסך המצלמות הקיימות.

בנוסף למצלמות בתוך המדינה, תציב אבו דאבי מערך של מצלמות תרמיות לאורך חופי הנסיכות, שיאפשרו לה לזהות איומים. מדובר במערכת שתוכל לזהות תנועת סירות וספינות במרחק 15 ק"מ מהחוף. עלות המערכת נאמדת בכמיליון ומאתיים דולרים.

ככל הנראה, הכל שווה כדי לזכות במכרה הזהב שבו זכתה נסיכות הנפט. (מכרה זהב תקשורתי, שאולי גם יסייע לפענוח זהות המחסלים י.ש.).