יום שני י"ד בניסן תשפ"ד 22/04/2024
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

מה עדיף, להמתין או לעמוד?

משרד התחבורה מעוניין להכפיל את מספר הנוסעים שיכולים לנסוע בעמידה באוטובוסים בינעירוניים: "אנחנו מחזירים את הצפיפות למערכת, כדי שלא ימתינו בתחנות"

ראובן שטיין, י' באדר תש"ע - 24/02/2010 19:10
במקום לשבת בתחנה, תעמדו באוטובוס: בישיבת הוועדה לביקורת המדינה אמר היום (ד') אלכס לנגר, המשנה למנכ"ל משרד התחבורה, כי משרד התחבורה בוחן אפשרות להכפיל את מספר הנוסעים בעמידה באוטובוסים בינעירוניים, מעשרה כיום, לעשרים בתקופה הקרובה.

לדבריו, "בניתוח המאזן בין צפיפות באוטובוסים ובין להשאיר נוסעים בתחנה, החלטנו לשנות את המגבלה. אנחנו מחזירים את הצפיפות למערכת, כדי לא להגיע למצב שבו נוסע נשאר להמתין בתחנה".

גדעון מזרחי, יו"ר מועצת המנהלים של אגד, אמר בוועדה כי "הקווים הבינעירוניים לא צפופים, אמנם יש מקרים בלתי צפויים, אבל בהגדרה, בקווים בינעירוניים נוסעים בישיבה".

מערכת 'טוג' פנתה למשרד התחבורה כדי לקבל תגובה בנושא. תגובתם טרם התקבלה.