יום שלישי י"ח בתשרי תשפ"ד 03/10/2023
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

ברק בוושינגטון: פועלים לחדש את המשא ומתן

לפני שעה קלה אמר שר הביטחון ברק בוושינגטון כי הממשל הישראלי פועל בכל יכולתו לקדם את חידוש המו"מ

דוד שמואלי כ"ב בחשון תש"ע - 09/11/2009 17:32
שר הביטחון, אהוד ברק, המבקר בימים אלה בוושינגטון, אמר לפני שעה קלה כי "אנו פועלים ככל יכולתנו לחדש את המשא ומתן עם הפלסטינים".
 
את הדברים אמר ברק בוושינגטון, בתגובה לטענות סאיב עריקאת על כך שניסה לתאם פגישות עם פקידים בכירים בירושלים, אך נדחה בנימוס. בשיחות עם עמיתיו האמריקאיים הוסיף שר הביטחון כי "חיוני לגייס את הנשיא אובמה ואת ארצות הברית למאמץ ולפתוח בשיחות".
 
בכיר בבית הלבן אישר הבוקר (ב') כי פגישת אובמה ונתניהו שתתקיים הלילה, עשויה לעסוק במאמץ להוציא לדרך את תהליך השלום המתמהמה במזרח התיכון. כמו כן, דווח כי השניים ידונו במו"מ התקוע בין איראן למערב בנוגע לתכנית הגרעין של טהרן.
 
בלשכתו של נתניהו הגיבו בביטול לדיווחים על מתיחות בין ירושלים לבית הלבן. עם זאת, עד לרגע האחרון לא התקבלה אמש בבית הלבן תשובה מפורשת ורשמית באשר לפגישת נתניהו ואובמה. כתוצאה מכך הביעו במשלחת הישראלית אכזבה מהיחס האמריקאי.