יום חמישי ז' בכסלו תשפ"ג 01/12/2022
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

נתניהו: אין מו"מ עם הפלסטינים בגלל הבחירות ברשות

ראה"מ בישיבת הקבינט: ישראל מעוניינת במו"מ מהיר עם הפלסטינים, אך קיימת הקצנה ברשות

אבי משה י"ז בחשון תש"ע - 04/11/2009 14:11
הקבינט המדיני ביטחוני התכנס היום (ד') לדון בתהליכים המתרחשים בזירה הפלסטינית בהיבטים פוליטיים ומדיניים הנוגעים למכלול הפלסטיני בעזה ובשטחי הרשות.
 
ראש הממשלה, בנימין נתניהו, הבהיר בתחילת הדיון שהיעד של ישראל הוא כניסה מהירה למשא ומתן תוך מציאת דרך להתגבר על המכשולים הניצבים בפני יעד זה.
 
נתניהו ציין עוד, כי האפשרות של קיום בחירות קרובות בקרב הפלסטינים גורמת להקצנה בעמדות הרשות הפלסטינית מול ישראל ומקשה על פתיחת המשא ומתן.
 
בדיון נשמעו סקירות מפורטות של נציגי אמ"ן, השב"כ, המוסד, משרד החוץ, המשרד לביטחון פנים ומתאם הפעולות בשטחים ונשמעו התייחסויות השרים לנושאים שעלו. בהמשך עדכן הרמטכ"ל את ועדת השרים על תפיסת האוניה שהבריחה נשק לזירת הטרור הצפונית.