יום שלישי ט"ו בכסלו תשפ"א 01/12/2020
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

רמי לוי פותח רשת שיווק לציבור החרדי

בעוד מספר חודשים תתחיל התחרות האמיתית על שוק המזון: חנות ענק תיפתח בשכונת גבעת שאול בירושלים

אבי משה כ"ד באלול תשס"ט - 13/09/2009 12:20
התחרות על לבו של הקונה החרדי, עולה שלב, עם כניסתו של איש העסקים רמי לוי מ"שיווק השקמה" לשוק רשתות השיווק המהדרין לציבור החרדי.
 
לוי הקים לאחרונה רשת שיווק בשם "רמי לוי השקמה מהדרין", עבור הציבור החרדי. חנות ראשונה מתכנן לוי לפתוח בעוד מספר חודשים בשכונת גבעת שאול בירושלים, על-פני שטח ענק של 5,000 מ"ר. אתר ynet מדווח, כי לוי משקיע בחנות החדשה 2 מיליון דולר.
 
התחרות בין הרשתות במגזר החרדי, נשלטת פחות או יותר על-ידי רשת "יש", "ברכת הארץ" של הרב מנחם כרמל, ורשת "שפע שוק", שנפגעה מאד בשנה האחרונה ממיעוט הקונים.
 
כעת, עם כניסתו של שחקן חדש לזירת התחרות, צפוי לוי לבצע הורדת מחירים דרסטית במוצרים רבים, ובין היתר, בכוונתו לצייד את מוצרי חנותו החרדית החדשה בכל הכשרויות הקיימות בשוק החרדי.
 
יוסי זמיר
 [צלם]
רמי לוי אומר, כי הוא רואה בכניסה למגזר החרדי "מנוע צמיחה". לדבריו, "החנות תציע רק הכשרים המקובלים על ידי הקהילה החרדית, שרובם לא מוחזקים בחנויות הרגילות של הרשתות".
 
לדברי לוי, החליט על פתיחת הרשת החרדית החדשה, בעקבות פניות רבות לכך. "כל יום אני מקבל 1,000 דרישות מהמגזר החרדי שאפתח להם חנויות. גם הם רוצים את המחירים שלנו, הם יודעים שאצלנו הם ייקנו בזול. הציבור החרדי רוצה לקנות בראש שקט, ולדעת שמדובר אך ורק בהכשרים שמקובלים עליו. בעזרת השם נתרחב גם לסניף בבני ברק, ואחר כך לאזורים נוספים", אומר רמי לוי.
 
 1. 1. רמי
  יוסף 13/09/2009 13:24
  בית שמש מחכה לך בכליון עיניים. אנא לא ייגרע חלקנו מבין הנהנים מרשתך המצוינת