יום חמישי ז' בכסלו תשפ"ג 01/12/2022
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

עיתון במוסקבה: נתניהו עדכן את הרוסים לקראת תקיפה באירן

נמשכת סערת "הנסיעה הסודית" של בנימין נתניהו למוסקבה: עיתון רוסי מדווח, כי יתכן וישראל עומדת לפני תקיפה איראנית, ונתניהו הגיע לעדכן את צמרת הקרמלין. השערה נוספת: מידע חדש אודות תוכנית הגרעין של איראן הובילה את נתניהו לטוס לעדכן את הרוסים

אבי משה כ"א באלול תשס"ט - 10/09/2009 14:10

עיתון היוצא-לאור ברוסיה, טוען היום (ה'), כי ביקורו החשאי של ראש הממשלה בנימין נתניהו במוסקבה ביום שני השבוע, נועד לעדכן את ההנהגה הרוסית אודות מידע חדש בעניין הגרעין האיראני.

העיתון, "קומרסנט", מציין השערה, כי יתכן וישראל מתכוונת לתקוף באיראן, ונתניהו החליט לעדכן על-כך את ההנהגה ברוסיה ולשם כך יצא בבהילות למוסקבה במטוס פרטי.

דבר הנסיעה לא היה אמור לדלוף, אילולי ההתנהלות הכושלת של לשכת ראש הממשלה, שגרמה להדלפת היעלמותו של נתניהו, נמשך בהודעות סותרות ומבולבלות שפורסמו בתקשורת, וכלה בהשמצות הדדיות בין אנשי לשכת ראש הממשלה.

כפי שפורסם, הרוסים הכחישו כי נתניהו ביקר במוסקבה, אולם לאחר שבישראל פורסם כי לשכת ראה"מ מאשרת שנתניהו שהה בחו"ל, אישרו גם בקרמלין כי ראש הממשלה הישראלי ביקר במוסקבה, אולם לא פורסם עם מי נפגש נתניהו.

העיתון מציין עוד, כי יתכן והביקור הבהול נועד לעדכן את צמרת ההנהגה ברוסיה אודות כוונה ישראלית לתקוף בקרוב באיראן. לפי הדיווח, אמר מקור ישראלי בכיר, כי "ביקור כזה יכול להיות קשור למידע חדש ומאיים על תוכנית הגרעין האיראנית. אין להוציא מכלל אפשרות, כי ישראל מוכנה לעבור למעשים החלטיים בעניין איראן, ונתניהו החליט ליידע על-כך את הקרמלין" אמר המקור הישראלי.