שבת י"ב בכסלו תשפ"א 28/11/2020
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

שוב: התייקרות תעריפי המוניות והתחבורה הציבורית

מיום א' הקרוב יתייקרו תעריפי הנסיעה במוניות ובתחבורה הציבורית ביותר מ-4 אחוזים

איתן פריד י"ד באלול תשס"ט - 03/09/2009 17:42

על פי החלטת שרי האוצר והתחבורה, יתייקרו תעריפי הנסיעה במונית מיום ראשון הקרוב בשיעור של 4.6 אחוזים.


הייקור בתעריף נקבע בהתאם לצו הפיקוח על מצרכים ושירותים שנחתם על ידי השרים, ועל פיו, יעמוד מחיר התחלתי של נסיעה במונית על סך של 11.1 שקלים מיום א', במקום 10.6 כיום.


משרד התחבורה מסביר את ההחלטה על העלאת התעריפים בהתייקרויות שחלו בסל התשומות בענף המוניות ועליית המע"מ, ודגש מיוחד על התייקרות מתמדת של מחירי הדלק.


לצד כך, התעריף עבור הזמנת מונית בטלפון יהיה 4.3 שקלים עם כניסתה לתוקף של החלטה זו, במקום 4.1 כיום, ואף התשלום עבור נוסע שלישי במונית יעלה ויעמוד על 4 שקלים במקום 3.8 שקלים כיום.


עם זאת, התוספת שנהגי המוניות גובים עבור נסיעה מנמל התעופה בן גוריון לא תתייקר, והיא תיוותר על  5 שקלים.


מחירי הנסיעה בקווי השרות העירוניים והבינעירוניים של המוניות יתייקרו אף בשיעור דומה של  4.6%., כך שמחיר נסיעה פנימית באוטובוס עירוני תעמוד על 5.75 שקלים, במקום 5.5 כיום.