שבת י"ז באייר תשפ"ד 25/05/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מגיע לך עור חדש!

מגיע לך עור חדש!

טיפולי הקוסמטיקה של דבי וולף יעזרו לך לשמור על עורך בריא, חלק ומואר כמו פעם. תתחדשי!

נ. בת מנחם, כ"ט באב תש"ע - 09/08/2010 10:04
דבי וולף, קוסמטיקאית מוסמכת, המתמחה בתחום האסתטיקה, היופי והאיפור קרוב לעשרים שנה, והינה בעלת ניסיון עשיר בטיפול בנשים בארץ ובחו"ל.

ניסיונה הרב של דבי וולף בתחום האסתטיקה, היופי והאיפור פותח בפני לקוחותיה מגוון רב של פתרונות אסתטיים, המתאימים לכל גיל ולכל סוגי העור. בקליניקה של דבי וולף יתאימו לכל אחת טיפול אישי אפקטיבי, שיעניק מענה מושלם לעורה וישיב לו את גמישותו וזוהרו.
כמו כן, על מנת לשמור על עור הפנים ולהעניק לו בריאות וחיוניות לאורך זמן, מציעה דבי וולף לכל מטופלת קרם פנים עשיר, לשימוש יומיומי להשלמת הטיפול.  

כקוסמטיקאית מובילה בתחומה מעניקה דבי וולף ללקוחותיה את הטיפולים האיכותיים, החדשניים והטובים ביותר, תוך מתן יחס אישי והקפדה על צניעות ודיסקרטיות.

בקליניקה של דבי וולף, הממוקמת בלב העיר בני ברק, ניתן לקבל טיפולי עור שונים כגון: הסרת שיער בלייזר בשיטת הדאבל לייזר סיסטם, אפילציה, טיפולי פנים לכל סוגי העור, טיפולים לאקנה, פילינג עמוק, ואיפור מקצועי לכלות ולאירועים.

דבי וולף מלווה כל אחת ואחת באופן אישי ומקצועי משלב האבחון דרך הטיפול והמעקב וכלה בהתאמת התכשירים.  תהליך מבוקר זה מאפשר השגת תוצאות מצוינות לשביעות רצונה של הלקוחה.