שבת א' בתשרי תשפ"א 19/09/2020
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

תגידו מוו

תגידו מוו

מחלבת טרה משיקה את "מוו" – מעדן שוקולד קצפת מעודן במגוון טעמים חלביים שמאירים טעם טוווב!

איתמר רוזן, כ"ד באב תש"ע - 04/08/2010 11:22
מחלבת טרה משיקה את מעדן החלב "מוו", מעדן שוקולד עם קצפת, פיתוח המעדן ארך למעלה משנתיים עד להגעת המרקם המדויק של הקצפת וקרם השוקולד. מעדן מוו מיוצר מ-100% חלב טרי. בסדרה מספר טעמים: שוקולד וקצפת, שוקולד אגוזים וקצפת, שוקולד קצפת עם טופ פצפוצי שוקולד  ושוקולד קצפת עם טופ אגוזים בקרמל.

מחלבת טרה שמה דגש רב בהשקת מוצרים  כשרים למהדרין ובמהלך פיתוח מעדן מוו נעשו מאמצים רבים ומיוחדים כדי שכלל סדרת מעדני מוו, תהיה בכשרות מהודרת מרגע ההשקה, כך שבמגזר הכללי ובחרדי יהיה בדיוק אותו מוצר ללא שוני או הבדל בטעם.

מעדן החלב "מוו"  הינו מוצר חדש המבוסס על 100% חלב טרי וללא חומרים משמרים אשר מקנה לו טעם ייחודי ואיכותי במיוחד. בפיתוח המוצר, הושם דגש מיוחד על "פיצוח הקצפת", מבחינת טעם ומרקם כאשר פריצת הדרך נשענת  על איכות חומר הגלם וטכנולוגיה ייחודית, פיתוח המוצר התקיים בשיתוף פעולה מלא עם מחלבת Muller וזכה לציונים גבוהים במיוחד במבחני טעימה רבים אשר נערכו. המוצר יושק בגביע עגול, איכותי ונוח יותר לשימוש.

אריזתו של מעדן מוו , ככל מוצרי מחלבת  טרה, תהיה מעוצבת בשפת כתמי הפרה המאפיינים את המותג, ותכלול תמונה של פרה שמפיה יוצאת בועת קומיקס עם הלוגו "מוו". גם השפה התקשורתית של מעדן החלב החדש "מוו", תמשיך את הקו של מחלבת טרה- "הכל מתחיל בחלב מצוין".

ניר קניאס, סמנכ"ל שיווק טרה: "מחלבת טרה ממשיכה לחדש ולהציע לקהל הצרכנים אלטרנטיבה טעימה ואיכותית. אנו פונים לכל המשפחה ובעיקר לצרכן אשר מעריך איכות ושחומר הגלם העומד בבסיס המוצר, מהווה מרכיב מרכזי בשיקוליו. אנו מאמינים שהשקת מעדן מוו תגדיל את שוק המעדנים, שגדל בשנה החולפת בכ-2 אחוזים, לשוק הצומח במספר דו ספרתי."

דנה אבשלום, מנהלת שיווק טרה: "במהלך פיתוח הקונספט עמד לנגד עינינו אתגר, מצד אחד להמשיך לעבוד באסטרטגיית המחלבה, בה הכל מתחיל בחלב מצוין, תחת ערכים של מומחיות ופשטות ומן הצד השני להרחיב את גבולות המותג לעבר עולמות של טעם וחוויה. הפתרון היה דרך הדגשת חומר הגלם, 100% חלב טרי, שגם מעיד על האיכות  ומחובר למומחיות בחלב, וגם מדגיש את ערך הטעם"

 מחלבת טרה הינה יצרנית מוצרי החלב הפרטית המובילה בישראל והשנייה בגודלה בארץ בעיבוד חלב ושולטת על כ- 12%-14% משוק החלב. החברה משלבת טכנולוגיה ייחודית עם איכות יוצאת דופן בייצור מגוון רחב של מוצרי חלב, גבינות ומעדנים.

מוו שוקולד קצפת 2.85 ₪.

מוו שוקולד קצפת עם תוספת- 4.20 ₪.