שבת א' בתשרי תשפ"א 19/09/2020
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

חטיפי שוגי מיני - חטיפים שכיף לאכול עם חברים!

חטיפי שוגי מיני - חטיפים שכיף לאכול עם חברים!

תלמה משיקה סדרת חטיפים תחת המותג האהוב שוגי בפורמט מיני ובמאגדת המתאימה לצריכה חברתית

איתמר רוזן, כ"א באב תש"ע - 01/08/2010 15:58
תלמה מבית יוניליוור, המובילה את שוק חטיפי הדגנים לילדים בישראל, מרחיבה את סדרת חטיפי הדגנים לילדים עם הצעה מוצרית חדשה – מאגדת חטיפי מיני המיועדת לצריכה עם חברים.

החטיפים בגרסת מיני, מוצעים בשני הטעמים הקיימים כיום האהובים ביותר על ילדים – שוגי קורנפלקס ושוגי וקורנפלקס בציפוי שוקולד, במאגדת במשקל  180 גרם.

גליה גרוניך, מנהלת שיווק חטיפים ביוניליוור ישראל: "במחקרים שערכנו, זיהינו כי חטיפי הדגנים הקיימים לילדים נצרכים בעיקר בצריכה אישית ובשעות הבוקר ואינם משמשים כאופציה לצריכת החטיפים הענפה בשעות אחה"צ. לאור זאת, החלטנו להרחיב את מגוון ההצעות המוצריות שלנו, בכדי לאפשר אופציית צריכה נוספת גם בשעות אחר  הצהרים, כאשר הילדים נמצאים עם חברים. אנו מאמינים כי המוצרים החדשים והקמפיין התומך יבססו את חטיפי המיני של שוגי כאופציה מצוינת לכיבוד חברתי אחר הצהריים. "

חטיף דגנים שוגי מיני בטעם קורנפלקס וחטיף מיני שוגי בטעם קורנפלקס מצופה שוקולד מוצעים במארזים המכילים 11 – 13 מיני חטיפים במשקל כולל של 180 גרם.

חטיפי המיני מצטרפים לסדרה הקיימת של חטיפי דגנים לילדים הכוללת 8 מוצרים המציעים בין היתר מגוון יתרונות תזונתיים כדוגמת סידן כמו בחצי כוס חלב, 7 ויטמינים ועוד.

השקת הסדרה תלווה בקמפיין מדיה באמצעות פרסום מימד, שיכלול פעילות בעיתונות ובנק' המכירה.