יום שני י"א בסיון תשפ"ד 17/06/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

חדש בישראל! רקסונה – הדאודורנט מס' 1 בעולם

חדש בישראל! רקסונה – הדאודורנט מס' 1 בעולם

לאחר שכבש למעלה מ- 30 מדינות בעולם מגיע לישראל רקסונה - מותג הדאודורנטים המוביל בעולם מבית יוניליוור

איתמר רוזן, כ"א באב תש"ע - 01/08/2010 15:41
רקסונה - מותג הדאודורנטים המוביל בעולם מבית יוניליוור מגיע לישראל לאחר שכבש למעלה מ- 30 מדינות ברחבי העולם. המותג המוביל בזכות הגנה מוכחת וטכנולוגיה ייחודית, יציג עם השקתו סדרה רחבה הכוללת 24 מוצרים .
ההשקה תלווה בקמפיין רחב היקף, תחת המסר "הוא לא יאכזב אותך", באמצעות משרד הפרסום מימד.

סדרת הדאודורנטים של רקסונה, מעניקה אפקטיביות מושלמת לאורך היום, ומאפשרת לצרכנים לעמוד בקצב החיים העמוס שלהם.
יתרונם של המוצרים תחת המותג, טמון בטכנולוגיה ייחודית – Body Responsive. במחקרים שערך המותג, זיהה צוות הפיתוח של רקסונה כי הגוף מייצג שני סוגים של זיעה: זיעה הנובעת מחום וזיעה הנובעת ממתח נפשי. כל סוג נוצר בבלוטות שונות בגוף ולכן מייצר כימיקלים וריחות שונים. הנוסחה הייחודית של רקסונה מספקת מענה בכל מצב ולכל סוג זיעה.  הרכיבים הפעילים בנוסחה, מעניקים בטחון והגנה ממשית לאורך זמן כנגד הזעה וריח לא נעים.
ממבחני אפקטיביות שערך המותג בתנאים שונים ובקרב אלפי צרכנים, עולה כי רקסונה מפחית יותר מ-40% מהזיעה בתנאי מעבדה המחמירים ביותר .
כמו כן נבדקו המוצרים בתנאי חום קיצוניים ביותר של 58 מעלות (הטמפרטורה הגבוהה ביותר שנמדדה אי פעם בכדור הארץ, בשנת 1922) ונמצא יעיל אף בתנאים אלה.

עם ההשקה מציג רקסונה סדרה של 24 דאודורנטים במגוון ניחוחות ובשלושה פורמטים: ספריי, רול און וסטיק.

ענת גבריאל, סמנכ"ל חטיבת הקטגוריות הגלובליות ביוניליוור ישראל: "תחום הטיפוח הינו אחד התחומים המרכזיים של פעילות יוניליוור בארץ ובעולם. כחברה מובילה בתחום, אנו מחויבים לחדש ולגוון כל העת תוך מתן מענה לצרכים המשתנים של קהל צרכנינו. בהיותנו חברה גלובלית עומדים לרשותנו מותגים מובילים, מבוססים וחזקים אותם אנו יכולים להציע לצרכנים בישראל.  רקסונה הינו אחד המותגים הותיקים בעולם בתחום הדאודורנטים. אנו בטוחים כי השקתו בארץ תביא לידי ביטוי את העוצמה של יוניליוור העולמית  וכי בדומה לעולם יכבוש לו מקום מרכזי בקטגוריה ויחזק את מעמדה של יוניליוור בכלל בתחום הדאודורנטים."

שולי כרמל, מנהלת שיווק תחום הטיפוח ביוניליוור ישראל: "מותג רקסונה הינו מותג הדאודורנטים המוביל בעולם. במחצית מהמדינות בהם פועל, ביניהן דרום אפריקה, מקסיקו, ברזיל, ארה"ב אוקראינה, שבדיה רוסיה ונורבגיה, מוביל המותג את המכירות בקטגוריה.  אנו גאים לצרף אותו לנבחרת הדאודורנטים שלנו בארץ ובטוחים כי בדומה למדינות רבות בעולם, גם בארץ יבסס את מעמדו ויסייע לנו לבסס את מעמדנו כמובילי קטגוריית הדאודורנטים בישראל. רקסונה מבטיח לצרכניו הגנה מצוינת. אנו בטוחים כי לאחר שהצרכנים יתנסו בו הם יצטרפו למיליוני  המשתמשים בעולם המביעים בו אמון במשך שנים רבות."