יום שני י"א בסיון תשפ"ד 17/06/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

דבי וולף מציגה: הקץ לצלקות

דבי וולף מציגה: הקץ לצלקות

המכשיר המהפכני ידית 1540 מבית דבי וולף, מציג שיטה חדשה ובטוחה להעלמת הצלקות מן העור!

נ. בת מנחם, י"ז באב תש"ע - 28/07/2010 11:26
הן מגרדות, הן מציקות והן לא נעימות – חזותית; פיזית; ונפשית. יש להן הרבה גורמים, כמו: פצעי בגרות ואקנה, כוויות, כתמי לידה, סימני מתיחה, מלזמה, פיגמנטים, כתמי גיל ושמש, נימים, לחיים אדומות ועוד. אבל תמיד התוצאה שווה: צלקות שיש צורך להוריד.

דבי וולף, המומחית לאסתטיקה, יופי ואיפור, מביאה לארץ את ידית הלייזר הייחודית 1540, בשיטת "דאבל לייזר סיסטם" המטפלת בעור מצולק, מסירה את הצלקות ומשיבה את המראה החלק והטבעי לעור.

שיטת ה"דאבל לייזר סיסטם" של דבי וולף היא ראשונה מסוגה, ומשתמשת בשיטות טכנולוגיות חדשניות הבונה את רקמות העור מחדש ומשקמת את הפגע מבפנים באופן מהיר, יעיל וללא כאב כלל. טכנולוגית ה"דאבל לייזר סיסטם" בטוחה לחלוטין, מומלצת על-ידי רופאי עור מומחים ומאושרת על-ידי תקן ה-F.D.A הבינלאומי.

כל טיפול מלווה על ידי רופאת עור מומחית, המאבחנת את העור ומתאימה את הטיפול לסוג העור ולבעיה. תהליך מבוקר זה מאפשר השגת תוצאות מצוינות לשביעות רצונה של הלקוחה.   

לקביעת פגישת יעוץ  בקליניקה של דבי וולף
חייגי: 1-700-500-401
יחס אישי ופרטיות מלאה מובטחים
רחוב רמב"ם 35 בני ברק