יום ראשון י"ז בסיון תשפ"ד 23/06/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

סקר: 75% מרופאי העור בישראל ממליצים על 'הד אנד שולדרס' כיעיל להסרת קשקשים

סקר: 75% מרופאי העור בישראל ממליצים על 'הד אנד שולדרס' כיעיל להסרת קשקשים

75% מרופאי העור בישראל ממליצים על שימוש בשמפו 'הד אנד שולדרס', כך עולה מסקר שנערך לאחרונה. שימוש קבוע ב'הד אנד שולדרס' מבטיח עד 100% ראש נקי מקשקשים ומדאגות

איתן פריד, כ"ט בתמוז תש"ע - 11/07/2010 15:45
בסקר שנערך באמצעות מכון 'מדגם' בקרב רופאי העור בישראל, עולה כי 75% מתוכם ממליצים על שימוש ב'הד אנד שולדרס' לטיפול בקשקשים. הסקר נערך בינואר 2010 בקרב 55 רופאי עור, המהווים כרבע מקהילת רופאי העור בישראל.

שמפו ומרכך "הד אנד שולדרס" משלבים אבץ פעיל נגד קשקשים הקרוי ZPT, טכנולגיית שמפו ייחודית הרשומה כפטנט, וחומרי הגנת לחות השומרים על הלחות הטבעית של הקרקפת. חפיפה פשוטה ב'הד אנד שולדרס' מטפלת בפטרייה הקרויה malassezia (מלסזיה) השוכנת בעור הקרקפת של כל אחד מאיתנו, אם כי לא כל אחד מגיב לה ביובש, גירודים או קילוף.

הסיבות לתגובות אלו הן בדרך כלל מזג אוויר שמשפיע על מצב הקרקפת, גורמים הורמונאליים או רמת היגיינה לקויה. גירוי וגירוד כאלו גורמים גם לשיער להיראות עמום וחלש ובסופו של דבר להיות גם שביר. לפיכך, שימוש קבוע ב'הד אנד שולדרס'  מוכח באופן ברור וחד משמעי כיעיל לקרקפת נקייה עד 100% מקשקשים.

עם זאת, חשוב להשתמש בשמפו נגד קשקשים באופן קבוע, כיוון שאין דרך למגר לחלוטין את הפטרייה שנמצאת אפילו בזקיקי השיער. לכן, כדאי לדעת, הפסקת השימוש בשמפו נגד קשקשים, תביא להתחדשות הקשקשים, ואילו שימוש קבוע ב'הד אנד שולדרס' יביא לראש 100% נקי מדאגות ועד 100% נקי מקשקשים.