יום שלישי ח' בניסן תשפ"ד 16/04/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מרכך הכביסה "לנור" שווה פי ארבע

מרכך הכביסה "לנור" שווה פי ארבע

חדש בישראל! לנור מציגה סדרת מרככי כביסה מרוכזים המעניקים רעננות שנשארת לאורך כל היום. מרככי הכביסה של לנור מרוכזים ויעילים פי 4 ממרככי כביסה רגילים

איתן פריד, ט' בתמוז תש"ע - 21/06/2010 19:09
לנור, מרכך הכביסה מספר 1 בעולם הגיע לישראל ומציע סדרת מרככי כביסה מרוכזים שווים לכם ולסביבה, המעניקים רעננות שנשארת לאורך כל היום . 

מרכך הכביסה החדש של לנור הנו מרכך מרוכז, ליטר 1 של לנור מרוכז פי 4 ממרכך כביסה רגיל/מדולל ולכן מספיק לאותה כמות כביסות כמו 4 ליטר של מרכך כביסה רגיל/מדולל.

בנוסף, לנור חוסך במידה ניכרת את משקלו של המוצר ואת "הסחיבה" המייגעת של מרככי הכביסה הגדולים מהחנות לבית. 

על פי סקר שערכה לנור, 71% מהנשים בישראל עדיין משתמשות רק במרכך רגיל/מדולל ולכן פוטנציאל החסכון הוא עצום, שימוש בלנור מרוכז יכול לחסוך עד 70% מחומרי האריזה ו40% מהמים בהשוואה למרכך רגיל/מדולל. משקי הבית בישראל יכולים עכשיו ליהנות ממרכך הכביסה מספר 1 בעולם, ולתרום תרומה מצטברת לסביבה שבה אנו חיים באמצעות חיסכון באנרגיה, מים ואריזה. כמו כן, לנור פועל היטב בכביסה בטמפרטורה נמוכה של 30 מעלות, היכולה לחסוך עד 30% בצריכת החשמל בכל הפעלה של מכונת הכביסה. 

חשוב להזכיר, כי ללנור טכנולוגיה חדשנית, המעניקה רעננות שנשארת לאורך כל היום, זאת בזכות מיקרוקפסולות של בושם "המתיישבות" על סיבי האריג ומשחררות בהדרגה ניחוח נפלא עם כל מגע.

מיקרוקפסולות אלו משתחררות, במהלך היום, על ידי מגע היוצר חיכוך עם הבגד, ומאפשרות לשמור על הרעננות לאורך כל היום. חשוב לציין, כי גם אם הבגד אוחסן זמן רב בארון, טכנולוגית המיקרוקפסולות תהפוך להיות פעילה בעת מגע, עם הוצאת הבגד מהארון - ולכן תשחרר ניחוח נפלא גם אחרי זמן אחסון ממושך.