יום שלישי ט"ו בניסן תשפ"ד 23/04/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מהגדול לקטן, מהקטן לקטנצ'יק

מהגדול לקטן, מהקטן לקטנצ'יק

אריאל מציגה: שומרים על בגדים נקיים ומעבירים אותם לאחים כמו חדשים. רשתות הביגוד לילדים בלחץ מאריאל?

איתמר רוזן, ט' בסיון תש"ע - 22/05/2010 23:07
כולנו מכירים את ההנאה המיוחדת בהעברת בגדים בין בני המשפחה.האח הקטן נהנה "להרגיש גדול" וללבוש את בגדי אחיו הבכור ואם המשפחה שמחה על האפשרות לנצל את הבגד כראוי.

'אריאל", אבקת הכביסה המובילה בישראל, מציגה את אריאל complete 7, השומרת על הבגד נקי כמו חדש לאורך זמן בזכות 7 טכנולוגיות ניקיון והגנה המופעלות בכל כביסה.

איך זה עובד?

7 הטכנולוגיות של אריאל נכנסות לפעולה בכל כביסה ומאפשרות שמירה על הבגד נקי כמו חדש לאורך זמן. טכנולוגיות כגון: הגנה מפני כתמים עתידיים: רכיבים המיישרים ומרככים את הסיבים המיקרוסקופיים של הבגד ובכך לכתמים קשה יותר להדבק לבגד והם מוסרים בקלות רבה יותר במהלך הכביסה. ניקיון בטמפרטורות נמוכות: אנזימים הפועלים כבר ב-30 מעלות ומאפשרים הסרת כתמים קשים וניקיון מצויין בטמפ' נמוכות. רכיבים יחודיים הנמצאים באבקת הכביסה אריאל color & style ועוזרים לשמור על צבעי הבגד מלאי חיים גם אחרי 50 כביסות .

יתרונות אריאל complete 7:

אבקת הכביסה אריאל complete 7 לא רק עוזרת לשמור על הבגד נקי כמו חדש לאורך זמן אלא גם מחזקת את היתרונות הקיימים של אריאל בחיסכון בזמן, כסף וחשמל. ראשית, אריאל חוסכת זמן הסרת כתמים ידנית לפני הכביסה ולכן הופכת את מלאכת הכביסה לקלה יותר. שנית, אריאל חוסכת בחשמל ובכסף, משום שהיא משיגה תוצאות ניקיון מצוינות כבר בכביסה ב-30 מעלות.  

אריאל complete 7 תימכר בכל רשתות השיווק והחנויות המובחרות, באריזות הבאות:

אריאל 1.25 ק"ג– במחיר מקסימלי מומלץ לצרכן של 22.99 ש"ח.

אריאל 2.5 ק"ג– במחיר מקסימלי מומלץ לצרכן של 42.99 ש"ח.