יום ראשון ט"ז באדר תשפ"א 28/02/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

"הכלניות באביב" – הדפס זכוכית מיוחד בעיצובו של פיליפ בולקיה

"הכלניות באביב" – הדפס זכוכית מיוחד בעיצובו של פיליפ בולקיה

מטבחי רגבה מציגים: הדפסים ייחודיים מאת מעצבים. מתוך קולקציית הדפסי זכוכית החדשה במטבחי רגבה – " Art Design - Special Edition"

איתמר רוזן, ז' באייר תש"ע - 21/04/2010 12:49

לקראת בוא האביב משיקה חברת "מטבחי רגבה" קולקציית זכוכיות חדשה למטבח. הקולקציה נקראת   Art Design -  Special Edition ושואבת את השראתה מ-2 מגמות עיקריות:


העניין הגובר בנושא הסביבתי והחזרה אל הטבע. מגמה רומנטית ורכה המודגשת על ידי גוונים דהויים של ירוק, חום אדמה, חרדל ותכולים.
החזרה אל החיים העירוניים המתבטאת במוטיבים אבסטרקטיים ובגוונים
של אפור ושחור  ובגוונים ברוח הווינטאג' כמו זהב עתיק, ברונזה וכסף.


הקולקציה הינה תולדה של קונספט מתמשך של "מטבחי רגבה" . אשר בדומה לאופנה, הינו דינאמי ומשתנה תקופתית בהתאם למגמות וטרנדים השולטים בעולם העיצוב.