יום שלישי ט"ו בניסן תשפ"ד 23/04/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

פרסיל ג'ל קולור

פרסיל ג'ל קולור

רגרסיה אגרסיבית מבית פרסיל ג'ל: מחזירים את הצבע לבגדים. קוראים לזה: פרסיל ג'ל קולר. הבגדים מעולם לא נראו כ"כ טוב

איתמר רוזן, כ"ח בניסן תש"ע - 12/04/2010 10:27

אביב  הגיע וזה הזמן ליהנות מצבעוניות אמיתית גם בבגדים. הנקל סוד שמחה להציג את פרסיל ג'ל קולור – ג'ל מרוכז לכביסה צבעונית.

"פרסיל ג'ל קולור פותח לבקשת צרכנים רבים שהתלוננו כי שימוש באבקת כביסה מותיר שאריות אבקה בבגדים צבעוניים וכי האבקה גורמת לאורך זמן דהייה בצבעוניות הבגדים". דברי גל שולמן, סמנכ"ל השיווק בהנקל סוד. 


מומחי הכביסה של פרסיל מסבירים כי הסיבה לדהייה בצבע היא כי אבקות כביסה מכילות חמצן שמלבין למעשה את הכבסים וגורמים לדהיית צבע, כמו כן שאריות אבקה שלא מתמוססת במהלך הכביסה עלולות להכתים את צבע הבגד בנקודות לבנות ולגרום בעצם לאיבוד הצבע בבגדים. משום כך, פיתחו בפרסיל את ג'ל קולור,  המתמוסס לגמרי במהלך הכביסה ואינו מותיר שארית אבקה.

פרסיל ג'ל קולור מכיל ריכוז גבוהה במיוחד של חומרי ניקוי ומסירי כתמים וכן חומץ ויניגר הידוע בתכונותיו הטבעיות השומרות על צבעוניות הבגד כך שהוא מנקה טוב יותר מאבקה ומשאיר את הבגד נקי, ריחני ובעיקר צבעוני.

פרסיל ג'ל קולור מושק בבקבוק 3 ליטר המספיק ל- 60 כביסות ואת מוזמנת ליהנות מכביסה נקייה, ריחנית ובעיקר צבעונית.