יום חמישי י"ב בתמוז תשפ"ד 18/07/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

סוף סוף: כשר חדש בסלקום. בלעדי

סוף סוף: כשר חדש בסלקום. בלעדי

לאחר הדיבורים הרבים, סוף סוף מושק המכשיר: נוקיה סליידר 2680 הכשר, חדש ובלעדי בסלקום!

איתמר רוזן, כ"ז בניסן תש"ע - 11/04/2010 09:55

מכשיר כשר, חדש ומתקדם מצטרף בימים אלו למשפחת המכשירים הכשרים של סלקום: נוקיה סליידר 2680.


המכשיר החדש,  שאושר ע"י ועדת הרבנים לענייני תקשורת, הינו מכשיר מעוצב, בעל ספיקר איכותי ומצויד בזיכרון של עד 1000 אנשי קשר! ככל מכשירי נוקיה המוכרים, גם המכשיר החדש נוח וקל במיוחד לתפעול.

המכשיר תומך ב bliuetooth לצרכי חיבור אביזרי שמע בלבד, בעל זכרון פנימי של 12 MB, ובעל יכולת לזמן דיבור עד 250 דקות ו400 שעות המתנה. המכשיר בעל מסך TFT עם  65,000 צבעים.


חזקי חורז'בסקי, מנהל השיווק למגזר החרדי בסלקום: "סלקום ממשיכה להוביל ולהשיק לפני כולם את המכשירים הכשרים. מכשיר  הנוקיה החדש 2680 מושק  באישורם של ועדת הרבנים לענייני תקשורת. אנו נמשיך לחדש בכל עת כדי שלקוחות המגזר החרדי ייהנו ממכשירים כשרים ומתקדמים מבלי להתפשר ".

את המכשיר הכשר החדש, ניתן להשיג במרכזי השירות ואצל המשווקים המורשים של סלקום  במגזר החרדי.