יום שלישי כ' באייר תשפ"ד 28/05/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

סופרבוס מסכמים את הפסח

סופרבוס מסכמים את הפסח

מודיעין עילית ובית שמש: שביעות רצון רבה מפעילות התחבורה הציבורית של חברת סופרבוס במהלך חג הפסח

איתמר רוזן, כ"ה בניסן תש"ע - 09/04/2010 02:46
חברת סופרבוס, מפעילת התחבורה הציבורית במודיעין עילית ובבית שמש, מסכמת בשביעות רצון רבה את פעילות התחבורה הציבורית לקראת חג הפסח, במהלכו ועם סיומו, בתדירות גבוהה במיוחד בהתאמה מרבית לצרכים ולביקושים בתחנות העלאה המוצבות לאורך צירי התנועה בכבישים.

המסוף שהופעל ברח' מסילת ישרים במודיעין עילית לטובת הנסיעות הישירות לשכונות ירושלים וליעדים המיוחדים, הוכיח שוב את יעילותו בהסדרת התנועה, בזרימתה השוטפת, במיצוי התפוקה ובתכנון נכון של לוחות הזמנים לשביעות רצון הנוסעים.

במסגרת מבצע ההיסעים של פסח תש"ע, הפעילה סופרבוס אלפי נסיעות שהתפרסו במשך שבוע ימים, החל מערב חג הראשון של פסח ועד למוצאי שביעי של פסח והתמקדו ביציאות ממודיעין עילית אל מגוון יעדים וריכוזים חרדיים בכל רחבי הארץ, לצד עשרות נסיעות פנימיות במודיעין עילית ובבית שמש.

בנוסף, פרשה חברת 'סופרבוס' את חסותה לפארק שעשועים ענק שהוקם באמצעות עיריית מודיעין עילית בימי חול המועד פסח, במסגרתו נהנו רבבות מילדי העיר בימי חול המועד ממתקני משחקים ומתנפחים - בחינם. רבים מתושבי העיר הוקירו את ראש העיר ואת מנהלי סופרבוס והביעו את הערכתם לאור ההטבות הרבות מהם נהנו ההמונים מקרב אוכלוסיית העיר.