יום שישי ט"ז באייר תשפ"ד 24/05/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

תקנות הכבודה - אייר פראנס KLM

תקנות הכבודה - אייר פראנס KLM

תקנות כבודה חדשות לנוסעים בטיסות אייר פראנס ו- KLM: מאחד עד ארבעה תיקי נשיאה ללא עלות בכל היעדים! פרטי המשקלים על פי התקנות החדשות. הכנסו להתעדכן

איתמר רוזן, ד' באייר תש"ע - 18/04/2010 01:20
אייר פראנס ו-KLM מרחיבות את מדיניות הכבודה שלהן, והתנאים על הקו בין אירופה לארה"ב וקנדה יחולו מעתה על כל קוי החברה. התקנות החדשות מאפשרות ללקוחות לעשות צ'ק אין ללא תשלום לעד 3 תיקים במשקל 23 ק"ג האחד (המשקל המקסימלי) או מזוודה שמידותיה אינן עולות על 158 ס"מ (אורך, רוחב וגובה)  וזאת, בהתאם למחלקה אותה הזמין הנוסע.

בנוסף, לנוסעי מועדון הנוסע המתמיד, מועדון ה- Flying Blue, בדרגות העילית:Silver, Gold, Platinum  ניתנת האפשרות לעשות צ'ק אין לתיק נוסף במשקל מקסימאלי של 23 ק"ג בכל מחלקה בה יטוסו  בהתאם לחוקים המפורטים בטבלה. נוסעי מחלקות הפרמיום ייהנו מאפשרות לכבודה של 2 מזוודות שמשקלן אינו עולה על 23 קילו כל אחת ונוסעי מחלקת העסקים יורשו להעלות 3 מזוודות שכל אחת מהן  שוקלת 23 קילו.

להלן טבלת המשקלים המותרים והשינויים בתקנות:


 
תוספת קבועה למחיר משקל היתר העולה על 23 ק"ג:

על כל מזוודה החורגת מהמשקל המותר ( מעל 23 קילו ופחות מ-32 קילו) , ישלם הנוסע  תשלום קבוע בסך €100,  אם טס מאירופה,  או 100 דולר אמריקאי מכל מקום אחר או שווה ערך במטבע מקומי.

כל תיק נוסף על הכבודה המותרת (על פי סוג המחלקה והיעד)  יחוייב בסכום קבוע מראש:

•    בטיסות אייר פראנס במחלקת VOYAGEUR או נוסעי מחלקת ה- ECONOMY בklm ביעדים מאירופה , ישלמו הנוסעים  תוספת של  55 יורו על התיק השני ולכל תיק כבודה נוסף ישלמו  200 יורו  או 200 דולר לתיק.
•    במחלקות האחרות ישלם הנוסע  על חריגת משקל (תיק נוסף או משקל מעבר למותר) סכום של 200 יורו מיעד באירופה או 200 דולר ביעדים אחרים.
•    כאשר לכבודה  החורגת מעל 32 ק"ג תינתן אפשרות הטסה באמצעות מחלקת המטען הבלתי נלווה במחירים מיוחדים למעט טיסות מקנדה.

 אייר פראנס ו-KLM מציעות 20% הנחה על חיובי משקל עודף ללקוחות  העושים צ'ק אין דרך  האינטרנט
 (לדוגמא: 44€ במקום 55€).

טיסה נעימה!