יום שלישי ט"ו בניסן תשפ"ד 23/04/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

פלאפון: תתחדשו תתחדשו

פלאפון: תתחדשו תתחדשו

בפלאפון מתחדשים לחג פעמיים: קונים 2 מכשירי פלאפון כשרים ומקבלים במתנה כובע בורסלינו בשווי 800 ₪

איתמר רוזן, ט' בניסן תש"ע - 24/03/2010 11:55

חברת פלאפון יוצאת בהטבה ייחודית ללקוחותיה לכבוד חג הפסח: רוכשים 2 מכשירי סמסונג 777A מהקומה הכשרה של פלאפון (בהחזר מלא למדברים מעל 99 ₪ בחודש) ומקבלים במתנה כובע בורסלינו בשווי 800 ₪.


"לקראת חג הפסח גדלות ההוצאות במשפחה החרדית באופן משמעותי", אמר איתמר אלטלף, מנהל השיווק בפלאפון "מסקרים שערכנו בקרב לקוחותינו במגזר עולה, כי ההטבה הרלוונטית ביותר עבורם לקראת החג היא בתחום האופנה, ולכן בחרנו להעניק במתנה לרוכשים שני מכשירי סמסונג את כובע הבורסלינו". אלטלף ציין עוד, כי בורסלינו הוא המותג המוביל בתחום האופנה במגזר החרדי ולכן מדובר בהטבה אמיתית ששווייה מאות שקלים. "כך הלקוחות יתחדשו פעמיים – הן בזוג מכשירי סמסונג מתקדמים והן בכובע בורסלינו יוקרתי במתנה".


מכשיר הפלאפון הכשר SAMSUNG A777 אשר במבצע, הינו המכשיר הנמכר ביותר במגזר החרדי בימים אלו. המכשיר הוא מכשיר דור 3.5 בעל איכות שמע יוצאת דופן ויכולת קליטה ללא ניתוקים גם בחניונים ובמעליות, בארץ ובחו"ל ללא החלפת המכשיר בשדה התעופה.


תתחדשו תתחדשו!