יום שני כ"ב באייר תשפ"ב 23/05/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

נוסעים לחו"ל? אנחנו שמחים...

נוסעים לחו"ל? אנחנו שמחים...

פלאפון: כל משפחה שניה שנוסעת לחו"ל היא ירושלמית. לרגל החג תעניק החברה הטבה בלעדית לכל לקוחותיה הנוסעים לחו"ל: 10 דקות מתנה לשיחות מחו"ל לישראל

איתמר רוזן, ח' בניסן תש"ע - 23/03/2010 16:05
כ- 4,500 משפחות, מהמגזר החרדי, צפויות לחגוג את ליל הסדר בחו"ל השנה,  כך עולה מסקר מיוחד שערכה חברת פלאפון במגזר החרדי, לקראת חג הפסח. הסקר נערך בקרב מדגם מייצג של 500 נשאלים מהמגזר החרדי בני 18 ומעלה.

מהסקר של פלאפון, עולה כי היעד המועדף על למעלה ממחצית מהנוסעים – הוא אירופה (55%) כאשר כל משפחה שלישית תטוס לאנגליה. יתר הנוסעים, כ-45% מהמשיבים, יחגגו את החג בארצות הברית. 70% מהנוסעים הינם משפחות צעירות בגילאי 18 – 24 עם כשני ילדים בממוצע, ומשפחות אמידות, בוגרות יותר בגילאי 25-34, בנות 5-6 ילדים. 

עוד עולה מהמחקר, כי כל משפחה שנייה שתיסע לחו"ל בפסח היא ירושלמית, נתון זה עולה בקנה אחד עם העובדה שבקרב מחצית מהמשפחות הנוסעות, ראש המשפחה מקורו בארצות חוץ (ארה"ב או אירופה) וכידוע, ירושלים מהווה מרכז לאוכלוסיה זו. נתון זה מצביע כנראה גם על הסיבה המרכזית לנסיעה – לחגוג את פסח בחוג המשפחה.   

משום כך, לרגל החג הודיעה חברת פלאפון, כי תעניק ללקוחותיה הנוסעים לחו"ל בפסח הקרוב הטבה בלעדית– 10 דקות מתנה לשיחות מחו"ל לישראל בשירות חיסכון.

איתמר אלטלף, מנהל השיווק בפלאפון אמר "הסקר מעיד על כך שבקרב הציבור החרדי ישנן משפחות רבות שמרבות לנסוע בחגים לחו"ל, ולכן בחרנו להעניק השנה הטבה משמעותית ללקוחות פלאפון הנוסעים לחו"ל בחג". "כיום, הוסיף אלטלף, "מרבית הנוסעים לחו"ל לוקחים עמם מכשיר סלולרי על מנת לשמור על קשר עם בני משפחותיהם וקרוביהם בארץ.  לכן, החלטנו להעניק ללקוחותינו מתנה לחג, שתאפשר להם להמשיך ולדבר, ולשמור על קשר רציף עם הארץ גם כאשר הם בחו"ל".

ההטבה תוענק לכל לקוחות פלאפון הנוסעים לכל העולם עם מכשיר סמסונג 777A הכשר וללקוחות CDMA שנוסעים עם מכשירם הכשר לארצות הברית. ההטבה מיועדת לנוסעים עם המכשיר האישי לחו"ל, וניתן להירשם אליה - ללא כל התחייבות  בחיוג ל*444 מהפלאפון. ההטבה ניתנת למימוש למשך 30 יום עד א' באייר.