יום שני כ"ב בשבט תשפ"ב 24/01/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

יוצאים מעבדות לחירות

יוצאים מעבדות לחירות

מעבדי המזון של מג'ימיקס במבצע מיוחד לקראת הפסח; מעבד חזק, עוצמתי ובעיקר - 'מכסח' את העבדות בשניות, רק ב: 150 ש"ח

איתמר רוזן, כ"ו באדר תש"ע - 12/03/2010 10:34
לקראת פסח, מציעה חברת "ניופאן" את מעבדי המזון של "מג'ימיקס" הנחשבים לחזקים בעולם. מג'ימיקס הינו מעבד מזון איכותי, המחליף שורה שלמה של אביזרי בישול ואפייה והינו אלוף בחיתוך, ריסוק, כתישה, בחישה, לישה, ערבול, הקצפה ועוד.

למעבד פתח רחב XL אשר מאפשר חיתוך קל של ירקות ופירות בחלקים גדולים. במכשיר קיימת הנעה שקטה וישירה, ללא תמסורת וללא רצועות אשר מאפשרת עוצמת פעילות חזקה יותר.

באמצעות מעבד המזון ניתן להכין בזמן קצר: סלטים, פשטידות, בצקים, מחיות לילדים, מזון קצוץ, מוס, קצפת ועוד.

החיתוך מתבצע באמצעות סכין דו להבית העשויה מסכינים אמיתיות של חברת SABITIE (ולא מתכת מעובדת), ובאמצעות מבחר דסקיות אשר קובעות את סוג הפריסה והחיתוך: מבחר דיסקיות בעוביים שונים (2,4,6 מ"מ), דיסקית ג'וליאן לאוכל סיני, דיסקית 'גל' לארוח חגיגי,  דיסקית אחרת לחיתוך צ'יפס ועוד.

רק למג'ימיקס: סכין פלדה דו להבית, , מקציף ביצים, מבחר דיסקיות ואביזרים נלווים.

לקראת החג, יוצאת ניופאן במבצע ומעניקה לרוכשי מעבד מג'ימיקס סט מסחטת מיץ לפירות וירקות קשים ונקטרים במחיר של 149 ₪ בלבד, במקום 700 ₪.

כמו כן, מוענקת לרוכשים 12 שנות אחריות מבית ניופאן על המנוע.