יום חמישי ג' באייר תשפ"א 15/04/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

הפתרון המכובד לפירורים

הפתרון המכובד לפירורים

במקום להשתמש בסמרטוט רטוב, או ל'טאטא' את הפירורים מן השולחן עם חשש לנפילות על הרצפה, קיבלנו את פטריית הפירורים הגאונית, שמאפשרת לשאוב את שאריות הפירורים ואבק בלחיצה על כפתור גאדג'ט מנצח במטבח!

איתמר רוזן, כ"ב באדר תש"ע - 08/03/2010 16:40
כוננות פירורים: לא עוד הסטריה מן הפירורים, שאולי יגיעו אל הרצפות ויהפכו ח"ו למדרך כף רגל: חברת "נאופלאם" מציגה את פטריית הפירורים המהפכנית, שמאפשרת לשאוב את הפירורים, שאריות האוכל ואפילו האבק (כמובן, שבמקרה כזה יש לייחד 'פטרייה' מיוחדת לפירורים) ממשטחים קטנים בלחיצה על כפתור. מדובר בפריט ניקוי קטן וקומפקטי שבשטחו העליון מותקנת מברשת ניקוי קשיחה המטאטאת את הפירורים והאבק, ובבסיסו מותקן מנגנון השואב את השאריות, ומשאיר את המשטח נקי והיגייני.

את פטריית הפירורים ניתן להשיג בצבעים ססגוניים של אדום, ירוק וכחול, ליהנות מעיצוב מודרני וקומפקטי בצורת חצי כדור, ושימוש נוח ויעיל - באמצעות שתי סוללות לשימוש. אידיאלי לחובבי ההיגיינה ולמי שאלרגי לאבק. להשיג בחנויות והרשתות המובחרות ברחבי הארץ.

פטריית הפירורים - 69 ₪ ליחידה

ניתן להשיג בירוק, אדום וכחול