יום שני ל' בניסן תשפ"א 12/04/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

באיזה צבע תרצו את הבר שלכם?

באיזה צבע תרצו את הבר שלכם?

תמי בר מציגה: בר פרימיום בשלל צבעים מרהיבים. המים שלכם יכולים לנבוע מהטורקיז, הירוק, האפור או כל צבע אחר! מים צבעוניים

איתמר רוזן, כ' באדר תש"ע - 06/03/2010 19:34
תמי 4 מקבוצת שטראוס, ממשיכה לחדש ולהפתיע ומציעה בימים אלו- את מכשיר התמי בר פרימיום בשלל צבעים מרהיבים. מהיום, ניתן להשיג את מכשיר הפרימו בצבעים: ירוק, אדום, אפור, טורקיז וכדומה.  תמי בר פרמיום, הינו הדגם היוקרתי במשפחת הברים של תמי 4, ומהווה פריצת דרך עיצובית וטכנולוגית עולמית בתחום שתיית המים בבית.

תמי בר פרמיום פותח במשך כשנה וחצי בישראל  ע"י צוות הפיתוח של החברה בשילוב של חברות עיצוב והנדסה בינלאומיות. בתהליך הפיתוח הושקעו  כ- 6  מליון ₪ .

תמי בר פרימיום הינו בר מים חמים וקרים בו פותחו ושופרו אלמנטים בחוויית המשתמש, בנוחות ההפעלה ובעיצוב פורץ דרך. ייחודיותו של תמי בר פרמיום בממשק משתמש נוח וברור לכלל המשפחה  מילדים עד מבוגרים, יכולת מושלמת  למילוי בקבוקים וקנקנים בגדלים שונים, הספק מים גבוה מאוד והכפלת מהירות הזרימה, אפשרות להגדרת טמפרטורות  וכמויות מים עפ"י התאמה אישית.

בנוסף, מציע המכשיר נוחות טיפול ותחזוקה שוטפת, לשמירה על רמת ניקיון גבוהה  ע"י הלקוח ומזיגת ליטר מים באופן רציף.

תמי בר פרמיום  משולב במערכת הסינון והטיהור המתקדמת בעולם של תמי 4 המשלבת סנן ייחודי וטיהור באמצעות UV ומספקת מים טעימים וצלולים באיכות הגבוהה ביותר.

פיתוח תמי בר פרמיום משתלב במגמה העולמית של השקעה רבה ותשומת לב גבוהה במוצרים הקשורים לבית ולמטבח. בשנים האחרונות המטבח הביתי הופך להיות חלק  אינטגראלי מעיצוב הבית .