יום חמישי ג' באייר תשפ"א 15/04/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

סנו סושי ניילון נצמד- לארוז בלי להרוס

סנו סושי ניילון נצמד- לארוז בלי להרוס

כמויות אדירות של מזון מצטברות במטבח, ואת שואלת מה לעשות? סנו מגישה לך פתרון איכותי: ניילון נצמד של סנו-סושי

איתמר רוזן, י"ד באדר תש"ע - 28/02/2010 19:51
כשאתם מכינים כמויות מזון גדולות להקפאה ולקירור, חשוב להקפיד על אריזה הרמטית של המזון על מנת לשמור על איכותו. הניילון הנצמד של סנו סושי שומר על אטימות וטריות המזון, ומונע מהמרקם והצבע שלו להשתנות.

סנו סושי נצמד לכלי ההגשה בקלות ובפשטות על ידי הצמדת הניילון לכלי , תלישת הניילון בגודל המתאים בעזרת הסכין המשוננת המוצמדת לאריזה, והידוקו סביב הכלי.

בניילון הנצמד של סנו סושי ניתן להשתמש גם לכיסוי משטח העבודה לפני הקימוח והרידוד על מנת לאפשר ניקוי קל בתום ההכנות- פשוט מקלפים את הניילון ומשליכים לפח ביחד עם הלכלוך.

הניילון הנצמד של סנו סושי מצויד בכפתורי הצמדה למשטחים לשימוש נוח ובסכין משוננת לחיתוך קל ומגיע במגוון גדלים: אריזות חסכון של 300 מ' או 150 מ' ואריזת 30 מ'.