יום שישי י"ח בתמוז תש"פ 10/07/2020
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

לגלות את הצהבת בבית

לגלות את הצהבת בבית

‏כבר לא צריך לצאת מהעיר: מכשיר חדש לבדיקת בילירובין במאוחדת מודיעין עילית

איתמר רוזן, ט' באדר תש"ע - 23/02/2010 09:54

קופת חולים מאוחדת ציידה את חדר האחיות במרפאת אבני נזר במודיעין עילית, במכשיר חדש לבדיקת רמת הבילירובין. המכשיר בודק אפשרות לצהבת אצל תינוקות ונותן תשובה מיידית. המכשיר עומד לשירות המבוטחים בחדר האחיות, הבדיקה מתבצעת ללא תשלום וחוסכת נסיעות לבית חולים מחוץ לעיר, לצורך ביצוע הבדיקה.

גב' ב. קרה, מנהלת מרפאות מאוחדת במודיעין עלית אמרה כי, מאוחדת דבקה במדיניותה להעמיד את המבוטח במרכז העשייה. מרפאות מאוחדת מצויידות במיטב האבזור הרפואי החדיש וזאת במגמה להעניק למבוטח רפואה זמינה ומקצועית.

לרשות מבוטחי מאוחדת במודיעין עלית פועלות שבע מרפאות ברחבי העיר ובשכונותיה המאויישות בעשרות רופאים מקצועיים המתמחים בכל תחומי הרפואה. אל שורת המרפאות ושרותי הבריאות של מאוחדת נוספה  מרפאת סוכרת  וטיפת חלב חדשה. בנוסף, פעילות מרפאות מאוחדת במקום בפעילות עניפה בתחום קידום הבריאות. במסגרת זו מתקיימות סדנאות מקצועיות בנושאי בריאות ורפואה מגוונים.