יום שישי י"ג בסיון תש"פ 05/06/2020
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

יריד המזגנים בטרקלין

יריד המזגנים בטרקלין

לקראת סיום החורף: מבצע המזגנים הגדול חוזר לטרקלין יאקאב חשמל. 24 תשלומים ללא ריבית, וערכת התקנה ב-199 ש"ח בלבד

איתמר רוזן, י' באדר תש"ע - 24/02/2010 14:49
רשת 'טרקלין יאקאב חשמל' יוצאת במבצע ענק לקראת חודשי החורף האחרונים: רוכשים מזגן מכל סוג במחיר החל מ-1,290 ₪ בלבד, בפריסה של עד 24 תשלומים ללא ריבית וללא הצמדה, ומקבלים ערכת התקנה ב-199 ₪ בלבד.

בקמפיין ראשון מסוגו, יוצאת הרשת במבצע תחת הכותרת "מהר לפני שהמבצע יתקרר", במטרה להציע ללקוחות להצטרף למבצע האמור, בטרם הלחץ הצפוי להיות לקראת חודשי הקיץ הקרבים והלוהטים.

ר' שמואל יאקאב, מנכ"ל הרשת אומר, כי מניסיון של שנים קודמות נוצר עומס במחלקת שירות הלקוחות בימי השרב הלוהטים של הקיץ ולכן מומלץ לרכוש את המזגן מוקדם ככל שניתן ולהזמין את ערכת ההתקנה במחיר המבצע בטרם יסתיים המבצע.

מהרשת נמסר, כי המבצע הגדול מתייחס לרכישת אחד מהמזגנים מכל הסוגים המובילים בישראל, הכולל את המותגים: טורנדו, אלקטרה, תדיראן, אמקור, LG, אלקו הייטק ועוד, בפריסה נוחה של עד 24 תשלומים ללא ריבית וללא הצמדה כולל מחיר ערכת ההתקנה.

יאקאב הוסיף, כי ימי הקיץ הלוהטים האופייניים לאזורנו והטמפרטורות ההולכים וגדלים משנה לשנה, הופכים את הצורך למיזוג אוויר לצורך בסיסי ואלמנטרי. בתכנון נכון של איש מזגנים מקצועי, ניתן בקלות לקרר את כל חלקי הבית בעלות נמוכה יחסית. "המבצע הנוכחי נועד להביא מזגן לכל בית וחדר בקלות, בהקלה משמעותית לציבור הלקוחות ברכישתו והכל באחריות מלאה ובלעדית של היצרן והיבואן יחד עם הרשת המוכרת את המוצר".