יום שלישי כ"ג בשבט תש"פ 18/02/2020
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

וילונות מעוצבים בטכנולוגיה ירוקה?

וילונות מעוצבים בטכנולוגיה ירוקה?

וילונות חכמים ומעוצבים בטכנולוגיה ירוקה וחדשנית מאפשרים הצללה דינמית, שימוש יעיל באור הטבעי וחסכון באנרגיה הנדרשת לויסות חום באמצעות חיישנים אוטומטים

איתמר רוזן, ז' באדר תש"ע - 21/02/2010 14:30
"אורגון פתרונות הצללה" מציגה את "סילואט" : סדרת וילונות חכמים ומעוצבים בטכנולוגיה ירוקה וחדשנית שפותחה בלעדית עבור "אורגון" ומאפשרת הצללה דינמית, שימוש יעיל באור הטבעי וחסכון באנרגיה הנדרשת לויסות חום באמצעות חיישנים אוטומטים.

  []

"אורגון פתרונות הצללה" פורצת דרך בתחום מוצרי הצללה ירוקים ומציגה לראשונה בישראל,  וילונות המופעלים על ידי חיישנים ומאפשרים חסכון עצום באנרגיה. כאשר חם בבית והקרינה חזקה, החיישנים יסגרו באופן אוטומטי את הוילון וכאשר השמש אינה ישירה – הוילון ייפתח וכך יתבצע שימוש טבעי ויעיל באנרגיית אור.

סדרת ה'סילואט' החדשה  מציעה מגוון רחב של וילונות אלגנטיים.
הוילון הייחודי מאפשר שליטה אופטימאלית ברמת ההצללה וההסתרה תוך שמירה על רכות עיצובית, חדשנות אופנתית והתאמה מלאה לסגנון הבית.
וילון ה'סילואט' הוא למעשה וילון בד דו שכבתי, המעוצב ופועל כמו תריס, ומגיע בקשת של למעלה מ-45 גוונים פסטלים ובהירים, המאפשרים האפלה או הצללה בהתאם להעדפה האישית, ומתאים לשימוש גם במפתחים גדולים במיוחד.

טכנולוגיית החיישנים החדשנית מאפשרת בידוד דינאמי תרמי בהתאם לתנאי מזג האוויר המשתנים ותורמת לחסכון באנרגיה.
החיישנים מופעלים על ידי סוללה פשוטה המאפשרת הפעלה למשך שנתיים ברציפות. הם מקובעים על עדן החלון או השמשה והם קומפקטים ומוצנעים ולאחר מיקומם.
המערכת נשלטת גם על ידי הפעלה ידנית וחשמלית באמצעות שלט.
  []

פיני אוסט מנכ"ל 'אורגון וילונות': "מעבר ליתרונות הסביבתיים הברורים שיש לווילונות המופעלים על ידי חיישנים, ביניהם, הפחתה בטמפרטורות בחום הקיץ, הפעלת הוילונות באמצעות החיישן מאפשרת עלייה בסגנון החיים וקפיצת מדרגה בקונספט הבית החכם. בכוונת החברה לפתח מגוון מוצרים רחב על בסיס טכנולוגיה זו". כמו כן, מסר אוסט  כי הוילונות הדו שכבתיים בצורת תריס הפכו למובילים בקו הוילונות בתקופה האחרונה.