שבת ג' בשבט תשפ"א 16/01/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

סגולה לפרנסה מבית הומינר

סגולה לפרנסה מבית הומינר

"בעוון חלה אין ברכה במכונס… ואם נותנין (חלה) מתברכין"... הומינר מציגים: סדר הפרשת חלה המהודר

איתמר רוזן כ"ז בשבט תש"ע - 11/02/2010 09:00
אפיית חלות לקראת שבת היא הזדמנות נהדרת לקיים בהידור את מצוות הפרשת חלה.

רגע לפני העונה הבוערת של פורים – פסח משיקים ב'הומינר מזכרות' את 'סדר הפרשת חלה' הכולל בתוכו את עיקרי המצווה החשובה ומנהגיה. כידוע, שעת אפיית החלות היא עת רצון לפני ה', ולכן ראוי להתפלל בעת זו ולבקש על כל הנצרך. הפרשת חלה היא סגולה לפרנסה. נאמר בגמרא (שבת לב): "בעוון חלה אין ברכה במכונס… ואם נותנין (חלה) מתברכין". מכאן שמצוות הפרשת חלה מסוגלת להביא את ברכת הפרנסה לבית.

'סדר הפרשת חלה' החדש מעוצב בסגנון יוקרתי ומרהיב המותאם במיוחד כמזכרת משמחות בת מצווה, כנסי נשים ולתפארת המטבח היהודי באלמנט עיצובי חדש ומעניין. ככלל, תוכלו למצוא בין מוצרי 'הומינר מזכרות' מגוון חדש של ברכונים וזמירונים לעדות ישראל, ועוד גימיקים ורעיונות מקוריים שיפארו ויכבדו כל אירוע בכל עת ולכל תקציב.

ממחלקת השיווק מספרים כי בימים אלו נערכים לקראת מרתון המכירות לפורים וחג הפסח ובחנויות המובחרות כבר ניתן למצוא את המוצרים המובחרים באיכות הידועה של 'הומינר' . באגף הפיתוח עובדים על גימיקים וחידושים מהפכניים בתחום שישדרגו את המושג של אומנות יהודית מעוצבת לכדי יצירה מושלמת. בל נשכח כי על כל מוצר ניתן להוסיף הקדשה אישית בהטבעת מלל או לוגו על המוצר, מה שמוסיף מוטיב אישי ומרגש לכל מזכרת.

את מזכרות היוקרה לרגעים מיוחדים של 'הומינר' ניתן להשיג בחנויות המובחרות לתשמישי קדושה ומתנות בארץ ובעולם ובחנות המפעל: בן פתחיה 5  - בני ברק.