שבת י"ד בסיון תש"פ 06/06/2020
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

"חנוכה טיש"

"חנוכה טיש"

שעה ויותר של הנאה צרופה ממוסיקה יהודית אותנטית מבית היוצר של ר' משה יוסף כהנא. ההוא מ'לחיים טיש'...

איתמר רוזן כ"ח בכסלו תש"ע - 15/12/2009 16:16

אוהדי יצירותיו של הרב יוסף משה כהנא ייהנו מאוד מהאלבום החדש – לחיים טיש  לחנוכה. הרב כהנא מקפיד לא להשאיר אף חג ויום טוב ללא תשובה מוסיקאלית הולמת. לאחר סדרת אלבומי 'לחיים טיש' לשבת קודש, 'פורים טיש' לפורים, 'כולנו מסובין' לחג הפסח – מגיע לחיים טיש – חנוכה.

מדובר בשעה ויותר של מיטב שירי וניגוני החנוכה הידועים שעוברים מדור לדור ומקהילה לקהילה כמו גם מחצרות חסידים. מיטב הסולנים תרמו בקולם להצלחת האלבום: שלמה טויסיג, משה שטקעל, ילד הפלא אלי שטרייכר וגם... החזן יוסל'ה רוזנבלט ז"ל שקם לתחייה לשעה קלה לטובת השיר 'יוונים נקבצו עלי'.


30 רצועות באלבום של כהנא שאף צירף לרשימת השירים לחנים עממיים ואפילו חדשים כמו "יוונים נקבצו עליי" המוכר בביצועם המונומנטאלי של פרחי לונדון. לצד הרב יוסף משה כהנא חתום על העיבודים גם חיים מנחם הרטמן.

/Data/Tzarchanut/ChanukahTish1.mp3

מחיר הדיסק ברשת חנויות גרינטק: 50 שקלים