יום שלישי ב' בשבט תש"פ 28/01/2020
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מבצע דמי חנוכה ב012 סמייל

מבצע דמי חנוכה ב012 סמייל

120 דק' לשיחה לחו"ל מתנה ללקוחות כל החברות

איתמר רוזן כ"ב בכסלו תש"ע - 09/12/2009 01:07

לקראת ימי החנוכה הכריזה חב' 012 סמייל על מבצע ענק וייחודי לציבור החרדי. במסגרת המבצע ייהנו המצטרפים מ 120 דקות שיחה חינם בחיוג לחו"ל, כמתנת דמי חנוכה.


מ012 סמייל נמסר כי ההטבה הייעודית ניתנת בחיוג ליעדים בהם רבים מהציבור החרדי נוהגים לחייג במהלך השנה כמו: ארה"ב, קנדה, בלגיה, שווייץ, צרפת ובריטניה.


המבצע המיוחד מיועד ללקוחות כל החברות וניתן להירשם אליו החל מתאריך יום א' י"ט כסלו (6.12.09) עד לתאריך יום ו', א' טבת, נר שביעי של חנוכה (18.12.09). בכפוף לתקנון.