יום רביעי כ"ב באב תש"פ 12/08/2020
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

הדקה ה-90 לדקה ה-90!

הדקה ה-90 לדקה ה-90!

'הדקה ה-90 נופש כשר' מפתיעה ומציעה שבת חנוכה מרגשת ומיוחדת במינה: 'שבת קרליבך' בשילוב חזנות במלון רמדה רנסנס בירושלים

איתמר רוזן כ' בכסלו תש"ע - 07/12/2009 16:36

שריינו כבר מעכשיו את התאריך – שבת פרשת וישב, נר ראשון של חנוכה, כ"ד כסלו.

המבצע הייחודי מבית 'הדקה ה-90 נופש כשר', ענקית התיירות למהדרין המובילה בישראל, מפתיע במיוחד, כאשר דווקא בימי החג בהם מזנקים מחירי החופשות, מציגה הדקה ה-90 שבת בלעדית ומיוחדת עבור הציבור החרדי במלון רמדה רנסנס הנחשב והמבוקש ביותר, במחיר מיוחד במינו הזול משמעותית מכל שבת רגילה אחרת.

במהלך השבת יופיעו חזנים ידועים בלחני שיר והלל לימי החנוכה, לצד חזן נוסף בנוסח קרליבך, כשהשבת כולה תישא אופי חגיגי ומיוחד. 'הדקה ה-90 נופש כשר' מציעה היפוך ארוחות וכמובן, כשרות מהדרין של הרבנות ירושלים.

בנוסף, מציגים ב'דקה ה-90 נופש כשר' מגוון מבצעים אטרקטיביים לימי החנוכה במגוון בתי מלון ברחבי הארץ ומגוון מבצעי טיסות ליעדים נבחרים בחו"ל. חנוכה במחירים ללא תחרות! אתם מוזמנים להתקשר ולקבל את ההצעה המשתלמת ביותר.