יום שלישי ב' בשבט תש"פ 28/01/2020
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

ר' הרשל בא לחנוכה

ר' הרשל בא לחנוכה

"ר' הרשל", מחזמר חנוכה לכל המשפחה, הצגה מוזיקאלית קסומה. באישור, פיקוח והמלצת משמרת הקודש והחינוך

איתמר רוזן כ"ג בכסלו תש"ע - 10/12/2009 08:46

בהצגה המוזיקלית המיוחדת מתוודעים הצופים לרוח ימי החנוכה באווירה שונה ואיכותית, טהורה וחינוכית מאת הילדים שעל הבמה אל היושבים באולם, ואלה ואלה נושאים בליבם כד חתום זך, של פך השמן הטהור השאוב הישר ממקורות מסורת החינוך היהודי השורשי לדורותיו.


ההצגה המוסיקאלית, הנהדרת והקסומה לכל המשפחה "ר' הרשל" מבית היוצר של א. ריפס הנודעת בהפקות איכות חינוכיות, תועלה לילדים וילדות (בנפרד, כמובן) בע"ה בחנוכה הקרוב בבני ברק, אלעד וירושלים בהצגות נפרדות לבנים ולבנות. ההצגה מבוססת על עלילה חינוכית טהורה ומקורית, המביאה את הצופים בה, עם שחקנים המקצועיים הפזורים על הבמה להיווכח במאור האמיתי של ימי החנוכה.


את ר' הרשל מבצעים שחקנים מקצועיים בעלי כשרון, המתמזגים היטב לתפקיד הבימתי. לצופים בכלל הגילאים מובטחת חוויה קסומה של מארג עלילתי נהדר, הפורש את סיפור החנוכה באופן מוזיקלי, מוחשי, מפתיע ומרגש, בשילוב קטעי הומור.

המחזמר נבדק על ידי רבנים ומחנכים שהמליצו באופן אישי על התכנים השזורים בה, והינה באישור בפיקוח ובהמלצת משמרת הקודש והחינוך שע"י בי"ד דק"ק בני ברק שבדקו את ההצגה, וכתבו כי התכנים בה מתאימים לילדים ממסגרות החינוך החרדי הטהור. כמו"כ, בבני ברק יתקיימו הצגות מיוחדות לילדי "אנחנו וצאצאינו".