יום שישי כ"ז בטבת תש"פ 24/01/2020
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מזל טוב! שלישיה חדשה נולדה

מזל טוב! שלישיה חדשה נולדה

משפחת מגנטי מתרחבת לקראת חנוכה: שלישיה חדשה נולדה

איתמר רוזן כ"ו בכסלו תש"ע - 13/12/2009 10:12
הלהיט שכבש את בתי ישראל (וגם את הגנים והכיתות) משפחת מגנטי - משחק הרכבה המאפשר ליצור תמונה תלת ממדית משכבות של דמויות עם מגנטים. המשחק הפופולארי, נמכר עד כה ברבבות עותקים וזכה לביקורות משבחות מאז יצא. מדובר במוצר ייחודי ראשון מסוגו, שפותח בליווי מחנכים ומומחים דידקטיים.

עד כה הופצו שני משחקים בסדרה, לקראת חנוכה המשפחה מתרחבת ויוצאת אל מחוץ לכותלי הבית: היא מבקרת בחיידר של מוישי, בגן של שושי ובסיור מורחב בגן החיות. חלקי המשחקים החדשים משתלבים היטב עם המשחקים הקודמים ומאפשרים לילדים להגדיל משמעותית את בנק האפשרויות לעיצוב ובניית "תמונות" מחיי בני הבית. לקראת השקת המשחקים החדשים עוצב והוגדל לוח הבסיס וכעת יותר ילדים יכולים לשחק במקביל.

האנשים שמאחורי משפחת מגנטי עסקו בשבועות האחרונים בשדרוג ועיצוב המשחקים החדשים. מאמץ טכנולוגי רב הושקע, המשחק הינו מוצר פטנט בינ"ל וייחודי המבוסס על קונספט מקורי, המוצר פטנט בבעלות "יצירתי" משפחת מגנטי. המגנט במשחקים החדשים כמעט ו'ננעל' על המסך המתקפל שהוגדל לרווחת המשתמשים ומעתה לאחר שמצמידים את הציור או התמונה היצירתית החלקים לא זזים ולא "נמרחים" לצדדים, עובדה המעצימה את חוויית השימוש וההנאה מהמשחק. חלקי המשחק והתכנים, מקיפים את העולם שסביב הילדים ובנוי באופן מתוחכם וחדש שיוצר עניין. לקראת חנוכה הכינו בחברה המייצרת את המשפחה מוצרים מדליקים לחנוכה אותם אפשר למצוא כבר היום בחנויות גרינטק ובחנויות המובחרות.

משפחת מגנטי מעניקה לילד ערכים, ידע, מיומנויות רגשיות, לימודיות, מחשבתיות ומוטוריות, התמצאות במרחב תוך כדי חוויית משחק רבת הנאה. הפעילויות לפיתוח כישורים שניתנות במשחק, מלווה בהוראות להורים כיצד להפוך את המשחק לבעל תועלת מקסימאלית, תוך הנחייה של הילד והולכתו להליך חשיבה מתפתח. "משפחת מגנטי היא המצאה גאונית ומלומדת", מסביר יצחקי גרינפלד, יוצר המשחק, "שמוכיחה שניתן להקנות כישורי תפישה מחודדים תוך שימוש בחומר תורני, בלי להתפשר על איכות משחק ו/או על איכות התכנים בהם נתקל הילד הצעיר". הסדרה החדשה, משתלבת עם חומרי למידה נוספים שמפתחת החברה עבור גננות והחינוך המיוחד.