יום שני כ"א בתמוז תש"פ 13/07/2020
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

שוֹק שבוּעי

שוֹק שבוּעי

'שבוע שוֹק'- 'לנדאו מחשבים מציגים: סערת מכירות מהפכנית בשבוע אחד בלבד

איתמר רוזן ט"ו בכסלו תש"ע - 02/12/2009 09:28
מהפך בעולם המחשוב: 'לנדאו מחשבים' המובילה את השוק בשירות ובאיכות, מפתיעה עם 'שבוע שוק' סערת מכירות מהפכנית המסעירה את העולם הדיגיטלי בישראל. בשבוע המרתון, הנערך בין התאריכים ט' – ט"ו בכסלו, מוצעים מאות מוצרים לראשונה ללא חיוב מע"מ, ומאות מוצרים בהוזלה ניכרת ובמבצע מנצח של 1+1.

במבצע הייחודי שטרם נראה עד כה בציבור החרדי, מציעים ב'לנדאו' את כל קולקציית המחשבים הניידים המנצחת, הכוללת את כל מותגי העל ללא מע"מ למחזיקי כרטיס לאומי כארד, קולקציית הענק של המצלמות הדיגטליות ללא מע"מ, פרי שיתוף פעולה מתמשך ומו"מ ארוך עם מיטב היצרנים. אירועי המכירות ייערכו בלעדית בסניפי הרשת בבני ברק ובירושלים, ויציבו רף חדש ברמת המחירים לצרכן.

מיכה שולם, סמנכ"ל השיווק ברשת אומר, כי "רמת הביקוש לציוד איכותי הקיימת בציבור החרדי והמודעות הגוברת לתרבות המחירים, הביאה את 'לנדאו מחשבים' המובילה את השוק, להפתיע שוב עם אירוע מכירות שיסעיר את השוק כולו, במחירים חסרי תקדים בענף ובמקצועיות ואמינות המוכרת של לנדאו תקשורת".

אירוע המכירות יקיף את מגוון מוצרי המחשוב כמו: מחשבים ניידים, כוננים, מדפסות, סורקים, נגנים ומוצרים נלווים רבים.
'לנדאו מחשבים' מזמינה אותכם אישית לאירוע המכירות של ישראל. את המבצע הזה אסור לכם לפספס!