יום שלישי ג' בסיון תש"פ 26/05/2020
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

חנוכה מטוגן ללא שומנים

חנוכה מטוגן ללא שומנים

יש פתרונות לשומנים הדביקים שגם מתעקשים להישרף על הכיריים בחנוכה. מה עושים ואיך ניתן להתמודד?

איתמר רוזן י"ג בכסלו תש"ע - 30/11/2009 09:45

סנו תנורים פורטה פלוס- סוף לשומן השרוף

לקראת חנוכה, חג הטיגונים, שאלנו את מומחי הנקיון, כיצד עלינו להתכונן לכך. "כדאי להצטייד בתכשיר מקצועי לניקוי הכיריים לפני שהשומן השרוף יתאזרח בהם". השיבו לנו ב'סנו'.

לניקוי קל ופשוט סנו מציעה את סדרת "סנו תנורים" לניקוי והסרת שומן שרוף מתנורים, תבניות, סירים ועוד. 

בסידרה:

סנו תנורים-  תרסיס קצף, מנקה תנורים מהיר.
סנו פורטה פלוס – קצף בריכוז גבוה להסרת שומן ולכלוך שרוף, ללא צורך בחימום. לסנו פורטה פלוס מתז קצף מיוחד עם פקק ביטחון חסין פתיחה על ידי ילדים, לביטחון מקסימלי בתוך הבית. יש להשתמש בכפפות גומי בזמן הניקוי עם המוצר.

בנוסף, סנו מציעה את ז'אוול מנקה תנורים – מסיר שומנים קר בתוספת אקונומיקה המשמיד חיידקים. מיועד לניקוי לכלוך קשה במיוחד ושומן שרוף מתנורים, תבניות, סירים, כיריים, קולטי אדים וחרסינות. עם פקק חסין פתיחה המונע שימוש לא רצוי על ידי ילדים.