יום שישי י"ח בתמוז תש"פ 10/07/2020
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

להודות ולהלל במלכות וקסברגר

להודות ולהלל במלכות וקסברגר

אנטיוכוס לובש מציאות והחשמונאים בגבורה נחלצים לעזרה: "מלכות וקסברגר" מפרסמת את נס חנוכה בספר חדש ומקורי - "להודות ולהלל"

איתמר רוזן ט' בכסלו תש"ע - 26/11/2009 17:22

רוצים להמחיש לילדכם את סיפור נס חנוכה? לתאר להם עולם מופלא של ניסים ונפלאות? לחוות איתם יחד את סיפור המכבים, וללמד אותם מסירות נפש מהי?  השנה תחוו באופן היהודי והחמים ביותר לפחות חצי שעה של ניסי חנוכה עם הדלקת הנרות.


מלכות וקסברגר – פאר היצירה היהודית, מלווה את המשפחה היהודית לאורך מעגל השנה ומתאימה לכל חג ספר ייחודי ומרהיב, המבקש להמחיש בעזרת איורים וסיפורים את אווירת החג.

יואל וקסברגר
  []

שעת הדלקת נרות חנוכה הוא זמן של עצירה מכל מלאכה, זמן בו מתכנסת המשפחה יחד ומקדישה זמן לעיסוק בענייני דיומא. הניסים שהתחוללו בתקופת המכבים היו מופלאים ועצומים. בספר החדש, "להודות ולהלל", מבית מלכות וקסברגר נגלל הסיפור המרתק של נס חנוכה באופן מוחשי ויוצא דופן. הספר מוציא את קוראיו למסע מרתק רצוף בהתרחשויות מופלאות באמצעות ציורים מרהיבים מלאי פרטים וצבעים.


הסיפור מלוקט ממקורות מהימנים אשר נערכו בעמל רב ובדקדקנות, מתוך שאיפה להפיק יצירה מושלמת ומרתקת. הסיפור מחולק לשמונה פרקים בהמשכים, המתאימים לכל יום מימות החנוכה. כל ציור מעיר לחיים את סיפור חנוכה, ומגרה את הדמיון של הקטנים והגדולים.


הספר החדש מבית מלכות וקסברגר "להודות ולהלל", כולל גם הקדמה ובה הלכות חנוכה, מנהגי חנוכה, סדר הדלקת נרות חנוכה לפי מנהגי העדות השונות ופזמון מעוז צור מפורש. בגוף הספר תוכלו ליהנות מסיפור נס חנוכה מאוייר המחולק לשמונה ימים, ובחתימת הספר תמצאו גם את מגילת אנטיוכוס, ברכת המזון ושירי חנוכה.

הספר ניתן לרכישה גם בכמויות גדולות עבור מוסדות ובתי ספר עם אפשרות של הטבעה על גבי הספר חינם.


את מוצרי "מלכות וקסברגר" ניתן להשיג בחנויות המתנות והספרים המובילות ובטרקליני "מלכות וקסברגר: בבני ברק ובירושלים.

יואל וקסברגר
  []