יום שני י"ח בסיון תשפ"ד 24/06/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מבצע ב"הצורפים": שבת מוארת בכל בית!

מבצע ב"הצורפים": שבת מוארת בכל בית!

25% הנחה על פמוטים, קנדלברות ומגשי ב"הצורפים"

ט"ז באייר תשס"ט - 10/05/2009 14:36
בימים אלו תוכלו לרכוש פמוטים, קנדלברות ומגשי הכסף והכל במחירים אטרקטיביים במיוחד ובהנחה משמעותית של 25% הנחה על מגוון הדגמים של "הצורפים"!
 
מוצרי "הצורפים", הידועים בטיבם ובאיכותם הבלתי מתפשרת, מציגים קולקציה רחבה ומגוונת של פמוטים, מגשים וקנדלברות. כל הפריטים מרהיבי עין ומוצעים במבחר רחב של דוגמאות, סגנונות וגדלים.
 
בין הדגמים, פמוטים קלאסיים, פמוטים מודרניים בקו נקי ונטול פיתוחים, פמוטים עתירי ריקועים ויציקות ודגמים מעוצבים וחדשים נוספים. עם פמוטי הצורפים השבת שלכם תאיר באור יקרות, ובמחיר כזה - אסור להחמיץ!
 
מבצע ההנחות מתקיים בכל רשת חנויות "הצורפים": מרכז המבקרים בכפר דניאל, קניון רמת אביב, בני ברק, ירושלים, רעננה, גרנד קניון חיפה, בית לסין בכיכר המדינה, ברחוב קיבוץ גלויות בת"א, וברויאל בולווארד גרדן באילת.