יום שישי י"ג בסיון תש"פ 05/06/2020
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

קד"ימה - שוגי

קד"ימה - שוגי

קד"מ, שיווק גרילה, אמם לא בהיקפי ענק, אבל בהחלט מבצע מדליק לילדים: שוגי קפיצי דגנים ומשחק קופסא. קופץ יופי

איתמר רוזן ו' בכסלו תש"ע - 23/11/2009 19:49

תלמה שפע יוצאת בפעילות חווייתית רחבת היקף שתלווה את הקמפיין לשוגי קפיצי דגנים בטעם קרמל עשירים בחלבון.

במסגרת הפעילות, יקבלו צרכנים שירכשו 2 אריזות מסדרת דגני שוגי מתנה אטרקטיבית - משחק קופסא מעוצב "קדימה שוגי". המשחק מעניק חוויה של הנאה ואתגר סביב עולם התכנים של המותג. משחק שכזה הגיע גם לידינו. אין מה לומר, שילוב מצויין לילדים.


במקביל, תתקיים פעילות טעימות ברשתות השיווק המובילות ובנקודות המכירה הפרטיות. במהלך הפעילות יוכלו הצרכנים לטעום ולהתרשם משוגי קפיצי דגנים בטעם קרמל.


הפעילות המשולבת נועדה לחשוף את הצרכנים ליתרונות של דגני שוגי כחלק ממשפחת המוצרים הגדולה והמגוונת של תלמה שפע. הקמפיין שם דגש על  שוגי קפיצי דגנים בטעם קרמל המכילים דגנים מלאים ועשירים בחלבון התורם לתהליך הגדילה וההתפתחות של ילדים.


סדרת דגני שוגי מהווה פתרון אידיאלי לארוחת בוקר מזינה ומאוזנת, ומעניקה לילדים את האנרגיה והחיוניות במהלך היום. המוצר בסדרה - שוגי קפיצי דגנים בטעם קרמל משלב רכיבים תזונתיים פחות נגישים לילדים, כמו סיבים תזונתיים, חלבון ועוד, עם טעם נפלא שהם אוהבים.