יום חמישי ד' בתשרי תשפ"ג 29/09/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מחממים את המשרדים

מחממים את המשרדים

'טעמן', חברת המזון בכשרות מהדרין, הפתיעה היום במהלך יח"צני מחודש מבית 'תוצאות אפקטיביות' במשרדי 'אתרוג' הופתעו לקבל את פני...

איתמר רוזן כ"ט בחשון תש"ע - 16/11/2009 18:11

'טעמן' הצליחו להפתיע אותנו. אין אפס.
 

דיילים ממותגים של טעמן הסתובבו היום בין מערכות התקשורת החרדיות ברחבי הארץ כשהם מציעים לעיתונאים ערכות טעימה והתנסות של ארוחת הבריאות הבלעדית, 'טעים ברגע' - ארוחה חמה, מזינה וטעימה, בכל מקום ובכל שעה. אין צורך לציין כי הם התקבלו בברכה (הכל, כמובן...) וזכו לתגובות נלהבות.
 

שלום חיים, מנכ"ל 'טעמן'', ציין לאתרוג כי הפעילות הייחודית נועדה, למעשה, להטמיע את תודעת השירות של החברה המובילה את שוק המהדרין בישראל, כשה'טעים ברגע' מהווה פריצת דרך בתחום המזון המהיר.


ההחלטה על חלוקה דווקא ישירות למשרדים המחישה את הקונספט הטמון בליין כולו: במשרד, בעבודה, אין צורך ליפול אל זרועות הג'אנקפוד. יש משהו טעים, והוא מוכן ברגע.
 

הפעילות החדשה מסמלת את קו הפרסום והנראות התקשורתית של 'טעמן',  המציגה חדשנות לצד שפה מותגית ברורה. כך מציינים בחברה.
 

אז מה זה, בעצם?
 

ארוחת הבריאות של 'טעמן' הנה ארוחה מבושלת ומוכנה לאכילה גם ללא חימום.
 

הארוחה מכילה נתחים בטעם עוף עם אורז ב-4 טעמים שונים: נתחים בטעם עוף עם אורז, נתחים בקארי טיקה עם אורז, שווארמה צמחית עם אורז מוזהב, וגולש צמחי עם אורז ובצל. הסדרה החדשה ארוזה במגשית עמידה במיקרוגל ומצטיינת בחיי מדף ארוכים ללא קירור.
 
 
'טעים ברגע' מצוינת בחימום במיקרוגל, מחוממת במים חמים, ומומלצת בחום גם ללא חימום...
 

'טעים ברגע' משווקת ברשתות השיווק המובחרות בהשגחת בד"צ העדה החרדית ירושלים.