יום חמישי ד' בתשרי תשפ"ג 29/09/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

Goya מציגה: חורף 2009

Goya מציגה: חורף 2009

Goya, רשת נעלי נשים אופנתיות, משיקה קולקציית תיקים חדשה לחורף 2010

איתמר רוזן כ"ט בחשון תש"ע - 16/11/2009 08:21

Goya רשת נעלי נשים אופנתיות,  משיקה את קולקציית חורף 2010 ומציגה את קולקציית התיקים החדשה, שעוצבה בהתאם לטרנדים בענף ההנעלה הבינלאומית ומאפשרת מענה מלא לדרישות האופנה – עם אקססוריז תואמים.


בקולקציית התיקים החדשה תמצאו תיקים המתהדרים בגימורי לקה שחורה קלאסית ומגיעים בעיצובים מוקפדים במראה "שק", תיקי צד עם תוספת של רצועות ידיות וקליעה - למראה איכותי במיוחד. את התיקים ניתן להשיג בגווני שחור, אפור ומלט.


לצידם מוצעת גם האופציה המשוחררת יותר עם תיקים בתוספת פייטים, פרנזים ותיקים מזמ"ש, המגיעים בגזרות עגולות יותר ומאפשרים נשיאה עם ידית או על הצד.


תמצאו גם תיקי עור יוקרתיים במראה אופנתי, שמאפשרים להכניס כל מה שצריך בתוך תיק אחד. להשיג בגווני שחור, חום בהיר ועד כהה, קאמל ואפור.


Goya, רשת נעלי נשים אופנתיות, מציעה  גם קולקציית תכשיטים, אקססוריז המותאמת לקולקציית הנעליים והתיקים. הקולקציה מאפשרת לגוון את המראה בעזרת יצירתיות ושילובים מעניינים.


בקולקציה תמצאו שרשראות ססגוניות בשילוב אבני זירקונים למראה עשיר, סיכות דש שהופכות בצרוף שרשרת גם לתליון ומחזיקי מפתחות המתלבשים גם על התיקים.