יום שני כ"ב באייר תשפ"ב 23/05/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

כמה קרוב זה קרוב מדיי?

כמה קרוב זה קרוב מדיי?

קרוב מאד: סופר זום של 20X בדגםIS PowerShot SX20 החדש

איתמר רוזן ד' בחשון תש"ע - 22/10/2009 10:28

 

בימים אלה משיקה בישראל חברת קרט מקבוצת ניופאן, נציגת Canon, את PowerShot SX20 IS. מדובר במצלמה דיגיטלית קומפקטית 12.1 מגה פיקסל, עם עדשה רחבת זווית (28 מ"מ) וזום 20x לצילומי תקריב איכותיים מתמיד. ל-PowerShot SX20 IS מסך "2.5 Pure Color LCD מפרקי, עם אפשרות בקרה ידנית מלאה לכל מיומנות צילום ומצב וידיאו HD (720p).

 


העדשה הרחבה והזום ב-PowerShot SX20 IS מאפשרים אורך מוקד החל מ-28 מ"מ עד 560 מ"מ, המעניקים גמישות רבה בעיצוב התמונה. בעדשה שולב מנוע אולטרה סוני (USM) ומנוע Voice Coil (VCM) למיקוד וזום מהירים ושקטים, דבר שהופך את הצילום לקל במיוחד גם לצלם החובב. שילוב הזווית הרחבה הופך את המצלמה לאידיאלית לצילום בטבע או באירועי ספורט.


בדגם זה שולב מעבד התמונה של קנון DIGIC 4 לתמונות באיכות גבוהה, תגובה מהירה והפחתת רעשים מתקדמת. התמונות משופרות תודות לטכנולוגיית מייצב תמונה אופטי (IS), המסייע להפחית את רעידות המצלמה וטשטוש התמונה. שילוב תכונות זה מספק יתרון של 4 דרגות חשיפה לצילום בתנאי תאורה ירודים – דבר המקל על הצילום בתוך מבנים או בצילומי לילה מבלי להשתמש בפלאש.


מסך PureColor VA LCD מאפשר מגוון רחב של מצבי צילום, החל מצילום מאקרו ועד לצילום רוחב תוך גמישות רבה בעיצוב התמונה. בנוסף, שימושי המסך בזמן הקלטת וידאו באיכות גבוהה (HD 720p) והוא כולל לחצן הקלטה יעודי לגישה מיידית לצילום וידיאו גם במצב צילום תמונות, וצילום תמונות תוך כדי הקלטת הוידיאו. תוספת מחבר מיני HDMI מקלה על המעבר לצפייה במסך טלוויזיה תואם. מחבר ה-HDMI הדיגיטלי מאפשר פירוט נרחב של תכונות התמונה ואחזור איכות השמע הסטריאופוני במצלמה.


גם בדגם זה שולבה טכנולוגיית זיהוי המצב Smart Auto המזהה אוטומטית את זיהוי הפנים, המרחק, התנועה, הצבעים תיקון עיניים אדומות והבהירות בתמונה. טכנולוגיה זו בשילוב מיקוד AF/AE סרבו מתאימה מתוך 22 מצבי צילום אפשריים את המצב האידיאלי להשגת התוצאה האיכותית ביותר. צילום AF רציף מכוון את המיקוד האוטומטי בין התמונות – ללכידת הפעילות בצורה ברורה – מצב אידיאלי לצילום ציפורים במעופן או פעילות ספורטיבית נמרצת. ככלל, קנון ממשיכה לשפר את חווית המשתמש ומשלבת בדגם זה גם עצות וטיפים לצילום באופן מובנה בממשק המשתמש.


טכנולוגיה נוספת ששולבה ב-PowerShot SX20 IS: i-Contrast – טכנולוגיית תיקון הניגודיות לצילום בתנאי תאורה קשים. טכנולוגיית i-Contrast משפרת את הטווח הדינמי כדי למנוע אזורים "שרופים" תוך שמירה על הפרטים באזורים הכהים המתאימה במיוחד לצילום פורטרטים בחוץ, כשיש הבדלים ניכרים בין אור וצל שעלולים להקשות על קבלת תמונה מאוזנת.


ה-PowerShot SX20 IS כוללת גם מחבר חיצוני לשימוש עם מגוון רחב של אביזרים כולל פלאשים מסדרת Speedlight EX (כולל 270EX, 220EX, 430EX II, 580EX II), וכן במשדר SpeedLight ST-E2 ובכבל עם המחבר התואם OC-E3.


מחיר מומלץ לצרכן: 2699  ש"ח כולל מע"מ, עם 3 שנות אחריות של קרט מקבוצת ניופאן.