יום שני כ"ב באייר תשפ"ב 23/05/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

שטראוס חדרה לשוק הגבינות

שטראוס חדרה לשוק הגבינות

שטראוס השיקה: גבינות של בריאות נפלאה! גבינות וקוטג' בכשרות בד"ץ מהדרין בכל הארץ

איתמר רוזן א' בחשון תש"ע - 19/10/2009 12:56

במהלך אירוע ההשקה  לליין הגבינות של שטראוס נחשפו נתוני ההצלחה של שטראוס בקרב המגזר החרדי בשנים האחרונות. נתונים שהביאו את שטראוס להחליט על מהלך משמעותי אשר החל בשבועות האחרונים תחת הקונספט: "ליהנות מבריאות נפלאה" .

מישל בן וייס, מנכ"ל חטיבת בריאות ואיכות חיים בשטראוס הציג את הבשורה החדשה:
גבינות שטראוס כשרות למהדרין בכל הארץ. מעתה, גבינות סקי וקוטג' שטראוס בכל הארץ יהיו כשרות למהדרין בכשרות בד"ץ מהדרין בראשות הרב רובין.

מיכל איתן מנהלת השיווק,  הציגה נתונים על כך שהגבינות המיוצרות במחלבת  שטראוס באחיהוד, זכו במבחני טעימה שנערכו בקרב הציבור החרדי לציונים גבוהים במיוחד. בנוסף, הוצגו רמות הסידן הגבוהות הייחודיות לגבינות שטראוס, מדובר על כמויות כפולות של סידן  מהאחרים.

ציון בלס, מנכ"ל שטראוס ישראל עמד על החשיבות שרואה שטראוס בהמשך הקשר החם עם הציבור החרדי, עם הצרכנים ועם הקהילה.

גבינות שטראוס הכשרות למהדרין, יהיו זמינות עבור כל צרכן בכל נקודת מכירה ברחבי הארץ.

מישל בן וייס:  "גבינות שטראוס בכשרות מהודרת זו פריצת דרך שעמלנו עליה קשות. עשינו זאת מאחר ואנחנו מאמינים במגזר החרדי, אנחנו רואים בו קהל יעד חשוב ועושים הכל  כדי להתאים עבורו את מירב המוצרים"

"אנו נמצאים בקשר הדוק עם ראשי מערכות הכשרות בישראל ובעזרת השם נמשיך ונתמיד בכך", סיכם בן וייס.